Біткойн зросте до 100 тисяч доларів?

Генеральна директорка американського підрозділу біржі Binance Кетрін Колі вважає, що біткойн може піднятись як до 75 тисяч доларів, так і до 100 тисяч доларів. Про це повідомляє Cointelegraph.

До теми Ціна біткойну досягла 48 тисяч доларів: що відбувається

"Якщо ви припускали можливість зростання біткойна до 50 тисяч доларів, то я б поставила мету вище. На мою думку, ми рухаємося в бік 75 тисяч доларів, можливо – 100 тисяч до кінця 2021 року", – заявила Кетрін Колі.

Причини росту біткойна

Подібний прогноз на курс головної криптовалюти робив й криптоаналітик Девід Зайлер в інтерв'ю Money Morning. Він переконаний, що на початку 2022 року біткойн буде коштувати вже 100 тисяч доларів.

Серед головних причин подорожчання криптовалюти аналітик називає:

  • халвінг, що відбувся в травні, знизив розмір нагороди, яку отримують майнер за видобуток криптовалюти, з 12,5 до 6,25 BTC;
  • купити біткойн стало набагато простіше. Цифрові гроші підтримали такі платіжні системи та додатки як Cash App, Robinhood і PayPal;
  • головна криптовалюта більше обговорюється в ЗМІ. Це підштовхує інвесторів до покупки цифрових грошей.

"Криптовалютна "снігова куля", що утворилась у 2020 році, у 2021 році буде ставити все більшою і швидшою… 2021 рік буде дуже позитивним і активним для криптовалюти", – сказав Девід Зайлер.

Скільки коштує біткойн зараз

У середу, 10 лютого, станом на 11:29 ціна біткойна становить 46 745 доларів. Про це свідчать дані CoinMarketCap.


Ціна біткойна на 10 лютого / Графіка CoinMarketCap