Йдеться про компанії Binance та Coinbase. Які наслідки ці звинувачення будуть мати для всього ринку загалом – читайте у матеріалі 24 Каналу.

Варте уваги Від рецесії до зиску: як здобути перевагу у складні часи

Суть претензій

Комісія з цінних паперів та бірж США на початку червня розпочала судовий розгляд проти Binance та її засновника Чанпенгу Чжоу, звинувативши їх у порушенні правил торгівлі цінними паперами, а саме токеном BNB. Раніше з такими ж звинуваченнями регулятор виступив і проти криптовалюти BUSD, випуск якої в результаті був заборонений.

Крім того, звинувачення проти Binance і Чжоу включають управління незареєстрованими біржами, спотворення інформації про контроль і нагляд на Binance.US – американському підрозділі біржі. За 24 години після новин про позов клієнти вивели з Binance майже 1 мільярд доларів.

У червні Комісія з цінних паперів та бірж США також подала позов суду проти криптобіржі Coinbase. За твердженням регулятора, платформа працювала як незареєстрований брокер.

США посилюють тиск на ринок криптовалют / Фото Pexels

Реакція ринку

Учасники ринку криптовалют блискавично відреагували на вкрай негативні новини. Зокрема вартість токена BNB знизилася відразу на 6%. А акції біржі Coinbase на тлі новини про позов обвалилися на 16%.

Звичайно, дедалі активніше переслідування криптокомпаній у США не залишається поза увагою інвесторів. Вони побоюються, що американський фінансовий регулятор незабаром визнає практично всі криптовалюти, за винятком біткойна, цінними паперами. Адже саме із такою позицією нещодавно виступив в інтерв'ю голова Комісії з цінних паперів та бірж США.

Є ще одна причина для занепокоєння щодо майбутнього галузі. Не виключено, що Комісія з цінних паперів та бірж США у результаті доб'ється не тільки того, що криптовалюти будуть визнані цінними паперами, а й того, що навіть великі криптобіржі будуть змушені припинити свою діяльність у країні. Ці процеси можуть призвести до серйозних змін на ринку – зокрема, деяким компаніям та структурам доведеться мігрувати із США до країн із більш лояльним до цифрових валют законодавством.

США посилюють тиск на ринок криптовалют / Фото Pexels

Як монетизувати криптовалюти у нових умовах

Попри посилення регулювання, отримати прибуток на криптовалютах, як і раніше, досить просто. Адже для заробітку не обов'язково щоб криптоактиви зростали в ціні.

Капіталізувати реально і знецінення цифрових монет, й коливаннях цін на ринку, які провокують різноманітні події та інформаційні приводи. Зробити це можна, скориставшись однією з платформ, що надають доступ до торгівлі такими активами. Однак при цьому важливо обрати надійний і зручний майданчик для управління власним капіталом.

Однією з таких платформ є Libertex, яку створила компанія Forex Club. Ця платформа пропонує понад 300 різних активів. До цього переліку входять як криптовалюти, так і більш традиційні інструменти. Це дозволяє буквально кожному знайти оптимальний актив для отримання прибутку.

Крім того, Libertex доступна як з комп'ютерів, так і з мобільних телефонів на iOS і Android, а значить можна отримувати прибуток буквально в будь-якому місці, де є Інтернет.

США посилюють тиск на ринок криптовалют / Фото Pexels

Як зробити перші кроки

Загалом почати займатися інвестиціями чи трейдингом досить просто. Для цього потрібно зробити такі кроки:

  • Відкрити та поповнити рахунок у Libertex;
  • Обрати актив;
  • Ввести суму угоди та визначити її напрямок;
  • На цьому етапі допоможуть вбудовані інструменти технічного аналізу та стрічка новин;
  • Далі достатньо натиснути кнопку "купити", щоб капіталізувати зростання на ринку. Якщо прогнозують зниження вартості активу, то варто звернути увагу на опцію "продати";
  • Усе що потрібно буде зробити – це дочекатися прибутку та закрити угоду.

Усі ці операції можна провести в одному вікні буквально на кілька кліків. А навчитися правильно робити угоди дозволить вбудований в Libertex безплатний деморахунок. На ньому вже є 50 тисяч віртуальних доларів для практики. Здійснивши кілька угод, інвестор зможе швидко перейти на реальний рахунок і почати заробляти.