Відтак вони починають купувати долари. Чи варто це робити в ефірі авторської програми Сергія Лещенка "Що це було?" на 24 каналі пояснив президент Київської школи економіки Тимофій Милованов.

До теми Ризиків такого сценарію немає, – у KSE сказали, що чекає на долар

Милованов: Істерія шкодить Україні

Він вважає, що гривня посилиться, щойно мине істерія. Адже наразі на тлі песимістичних новин українці масово хочуть купувати долари.

Є хайп, нагнітання, істерія, які завдають шкоду Україні і створюють недовіру та істерику,
– наголосив Милованов.

За його словами, на істерії, звичайно, попит на долари збільшується. Однак коли вона припиняється, виявляється, що людина купила долари дорожче.

Він (долар – 24 канал) може знову переоцінитися, курс гривні зміниться і людина навіть втратить на цьому.

Тимофій Милованов

Президент Київської школи економіки

Як розповів президент Київської школи економіки, він наразі долари не купує. Однак потрібно мати грошову "подушку безпеки" з різних валют.

Милованов у програмі "Що це було?" Сергія Лещенка: дивіться відео

Ситуація із гривнею в Україні: головне

  • Упродовж 2021 року гривня здебільшого укріплювалась щодо долара. Однак у листопаді під час збільшення російських військ біля кордонів, курс гривні за кілька днів зріс до понад 27 гривень за долар.
  • Після повідомлень про можливе дипломатичне врегулювання питання курс стабілізувався. Проте останні новини західних ЗМІ про широкомасштабне вторгнення знову вдарили по гривні і наразі курс складає вже понад 28 гривень за долар.
  • Фахівці пояснюють, що така ситуація – із невпевненістю інвесторів щодо майбутніх подій.
  • За словами експертів, панічні настрої серед населення також зіграли значну роль. Від початку 2022 року українці тільки готівкою придбали на 7 мільйонів доларів більше, ніж продали.