Брокерська компанія бізнесмена, яка спеціалізується на злитті та поглинанні малих та середніх бізнесів, зафіксувала феноменальні успіхи на фондовому ринку. Завдяки цьому капітал молодого японця досягнув позначки в 1 мільярд доларів.

Актуально Які бульбашки з'являються на фінансових ринках: причини та потенційні наслідки

Новий мільярдер у Японії

Шунсаку Сагамі заснував власну компанію у 2018 році. Минулого червня фірма стала публічною, вийшовши на фондовий ринок. За цей період акції M&A Research Institute Holdings подорожчали на 340%.

Частка Сагамі складає 73% та коштує трохи більше ніж 1 мільярд доларів. Основою цих даних є вартість цінних паперів на рівні 74,36 долара за штуку, яку зафіксували минулої п'ятниці.

Один з інструментів, які використовує японська компанія, – це штучний інтелект. Завдяки цій опції у M&A Research Institute Holdings зіставляють потенційних покупців з компаніями, які найчастіше перебувають на межі закриття з різних причин. Виділяють ще такі нюанси:

  • Фірма Сагамі отримує комісію за успішну роботу лише після підписання угоди;
  • Така клієнтоорієнтована система ціноутворення в поєднанні зі штучним інтелектом дозволила отримати суттєву перевагу перед конкурентами на ринку.

Компанія Сагамі виграє, зокрема, завдяки швидкості. Річ у тому, що на закриття угоди у M&A Research Institute Holdings в середньому йде 6 місяців. Тоді як зазвичай ці процеси займають, щонайменше, рік.