До цього процесу залучені представники Федерального бюро розслідувань, поліція та Служби внутрішньої безпеки США.

Варте уваги Нафта по 150 доларів за барель: як монетизувати цю динаміку на ринку

У США провели обшуки пов'язані із російським олігархом

В одній із багатоповерхівок у престижному районі Нью-Йорка – Манхеттені та будинку у Гемптоні правоохоронці провели обшуки. Аналогічні кроки були зроблені обізнаних в об'єктах власності на Фішер-Айленд у Маямі. Ці будівлі можливо можуть бути пов'язані із російським олігархом, чию яхту за 900 мільйонів доларів цієї весни конфіскували яхту в Іспанії.

Йдеться про Віктора Вексельберга з близького оточення владіміра путіна. Підсанкційний мільярдер є очільником конгломерату "Ренова" з інтересами у металургійній, гірничодобувній та технологічній галузях.

За даними Forbes, капітал російського бізнесмена складає 5 мільярдів доларів. Відомо, що через санкції 1,5 мільярда доларів, які мільярдер тримав у банках США та Швейцарії, заморожені. За останні 10 років його капітал зростав до 17,2 мільярда доларів.

Загалом у США всі активи олігарха, який народився в Україні, заморожені, а компаніям заборонено вести бізнес з ним та його фірмами. Крім того, Віктор Вексельберг є фігурантом розслідування Міністерства юстиції США у справі про банківське шахрайство.