Нагадаємо, що після оголошення нового пакету санкцій, Московська фондова біржа заявила, що припиняє торги з доларом та євро. Проте у відділеннях банків закінчилася готівкова валюта, оскільки попит на неї стрімко зріс. Про це пишуть російські ЗМІ.

Зверніть увагу Біля Південної Кореї виявили родовище нафти та газу, яке може стати одним із найбільших у світі

У банках Москви не залишилося доларів та євро

Для прикладу, в одному з відділень московського банку "Авангард" від середи, 12 червня, усі долари розібрали. Крім того, додали, що станом 10 ранку в касі залишалася лише купюра 100 доларів старого зразка, тоді як інших доларів і євро буквально не було.

Про схожу ситуацію розповіли в "Альфа-банку": у касі не було ні євро, ні доларів. Операціоніст кредитора заявив, що всю валюту розкупили. Також повідомляють, що банк був готовий купити долари по 87 рублів, а продати по 97 рублів.

У 15 відділеннях "Сбербанку", які розташовані у різних районах Москви, також не було доларів та євро у готівці. За словами касирів, на валюту був підвищений попит.

Що ще відомо про санкції проти Росії та їхні наслідки:

  • Після США про санкційні обмеження проти Московської фондової біржі оголосила Велика Британія. Про це повідомили на офіційному сайті британського уряду;
  • У четвер, 13 червня, на біржі у Москві зафіксували спад до 15%. Це також наслідки нових американських санкцій.