У 2021 році обсяг торгів NFT перевищив позначку у 22 мільярди доларів, злетівши у 5 разів у порівнянні з попереднім роком. До того ж темпи зростання суттєво збільшувалися кожного кварталу. Як стати частиною цієї історії успіху – читайте у матеріалі 24 каналу.

Зверніть увагу Сила Ілона Маска: чи стали акції Twitter привабливішими

Рух вгору

Сегмент NFT постійно набирає оберти, розганяючись все сильніше. Якщо у першому півріччі 2021 року обсяг продажів на цьому ринку становив 2,5 мільярда доларів, то у другій половині цього ж року показник зріс у 10 разів. При цьому якщо порівнювати квартальні дані, то у третьому кварталі 2021 року обсяг продажів NFT виявився у 8 разів вищим, ніж у другому.

Така динаміка співмірна зі зльотом біткойна у 2017 році, коли найвідоміша криптовалюта світу злетіла в ціні в 11 разів – з 1 тисячі доларів до 11 тисяч. Зараз біткойн знаходиться не в кращій позиції. З початку поточного року ринкова вартість цієї цифрової монети обвалилася майже на 35%, впавши нижче за 30 тисяч доларів.

Причини для популярності

Інтерес до NFT можна пояснити простотою та зручністю, яку отримують цифрові художники та покупці предметів мистецтва. Адже тепер достатньо оцифрувати свою роботу і її можна з легкістю продати будь-кому за бажану суму. Цей процес реально організувати:

 • швидко,
 • надійно,
 • без високих комісій за операції.

Також вагомий плюс – повноцінний захист авторських прав на цифрову власність. Отже, автор або авторка можуть бути впевнені, що ніхто не привласнить собі їхню роботу.

Головною сенсацією 2021 став продаж роботи цифрового художника Beeple під назвою "Перші п'ять тисяч днів" на аукціоні Christie's за рекордні 69 мільйонів доларів. Далі зафіксували цілу низку аналогічних угод, які демонстрували вкрай високий попит на творчість цифрових художників. Крім того, сьогодні власні NFT створюють:

 • великі корпорації,
 • зірки кіно та шоубізнесу,
 • спортсмени,
 • звичайні користувачі.

Нові можливості

Ринок цифрових активів, частиною якого є як сегмент NFT, так як й сегмент криптовалют, створює непогані фінансові можливості. Отримати прибуток на купівлі – продажу NFT може бути досить складно для приватних інвесторів. Річ у тому, що для отримання прибутку треба розуміти, хто створює той чи інший токен, чи може він "вистрілити" і бути фінансово успішним. В рази простіше отримати прибуток завдяки таким цифровим активам як криптовалюти.

На цій платформі є понад 250 різних фінансових інструментів, в тому числі й дуже популярні криптовалюти. Отримати дохід в Libertex просто. Потрібно виконати наступний алгоритм дій:

 • відкрити й поповнити рахунок,
 • обрати актив, який привернув увагу,
 • ввести суму й вибрати напрямок угоди,
 • далі потрібно буде натиснути кнопку “купити” або “продати”,
 • усе залежить від того, чи прогнозує інвестор зростання або зниження вартості активу.

Після цього залишається лише чекати на отримання прибутку. Визначити напрямок руху котирувань допоможуть вбудовані в Libertex інструменти технічного аналізу, тоді як всі операції в Libertex можна провести буквально в режимі одного вікна:

 • як з комп'ютера через вебдодаток, так і з мобільного телефону,
 • через програми для операційних систем iOS і Android,
 • головне мати доступ в Інтернет.

До теми! "Зелена" енергетика: перспективи розвитку у разі запровадження ембарго на сировину з Росії

Переваги та опції

Розібратися в тому, як правильно робити угоди допоможе вбудований в Libertex безплатний навчальний відеокурс. Тоді як на безплатному деморахунку можна опанувати інвестування без ризику втрати коштів. Опісля реально в один клік почати працювати на реальному рахунку й заробляти.

Опанувати уміння інвестувати та почати заробляти на цифрових активах можна самостійно, проте краще скористатися досвідом професіоналів. Залиште заявку на безплатну консультацію й фахівці Forex Club Libertex розкажуть, як правильно інвестувати, обирати фінансові інструменти та отримувати прибуток.