Проте незабаром Маск різко призупинив процес підписання цієї угоди. Що відбувається з процесом щодо покупки Twitter і як це впливало на акції компанії – читайте у матеріалі 24 каналу.

Варте уваги Виклики для агросектору: як заробити на глобальному зростанні цін на продовольство

Пояснення Маска

Причина припинення угоди, яку озвучив Ілон Маск, полягала в необхідності додатково перевірити кількість фейкових облікових записів у соціальній мережі. Річ у тому, що до цього компанія опублікувала звіт, в якому говорилося, що фальшиві або спам-аккаунти складають менше ніж 5% від усіх користувачів.

Що відбувалося з акціями Twitter останнім часом

Відповідно до історії котирувань Twitter цінні папери компанії почали дорожчати після придбання Маском частки в соціальній мережі. Бізнесмен придбав 9,2% пасивних акцій. Тож він став одним із найбільших акціонерів компанії.

4 квітня на попередніх торгах зростання акцій соцмережі склало 26%, досягнувши на максимумі 28%, а вартість активу піднялася вище за 50 доларів. Пізніше Маск запропонував викупити всі акції Twitter за 54,2 долара за штуку.

Абсолютно протилежна ситуація склалася після того, як Ілон Маск заявив про призупинення процесу придбання соцмережі. Під час попередніх торгів акції Twitter впали на 25,11% до 36,76 долара за штуку. Рух курсу досі складно передбачити, оскільки зараз все дуже залежить від новин навколо угоди.

Як можна використати ситуацію з Маском та соцмережею

19 травня 2022 року стало відомо, що угоду з продажу компанії Twitter Ілоном Маском не призупинено. Топменеджмент однієї з найпопулярніших соцмереж повідомив, що продаж компанії йде за планом, а ціна покупки залишилася незмінною – 54,2 долара за акцію.

Тепер подальша доля угоди залежатиме від заяв самого Ілона Маска. Яким буде тренд на ринку – покаже час. Поки курс акцій Twitter трохи опустився, є хороша можливість інвестувати в них за допомогою торгової платформи Libertex, розробленої компанією Forex Club Libertex. Заробляти в Libertex просто. Достатньо виконати наступний алгоритм дій:

  • відкрити й поповнити рахунок,
  • обрати потрібний актив (наприклад, акції Twitter),
  • ввести суму угоди,
  • вказати напрямок угоди: "на зростання" або "на зниження".

Що відбувається з Twitter та Маском / Фото Pexels

Оскільки акції Twitter зараз досить волатильні, заробити можна як на купівлі, так і на продажі. Визначити рух курсу допоможуть вбудовані в Libertex інструменти технічного аналізу та стрічка новин.

Переваги та опції

Перед здійсненням реальних угод також можна переглянути навчальний відеокурс про основи інвестування. Після опанування теорії дуже просто перейти до практики. Йдеться про укладання угод на деморахунку з 50 тисячами доларів без ризику втрати коштів. У будь-який момент інвестор має шанс перейти на основний рахунок, щоб почати отримувати реальний дохід. Крім того, на платформі можливо:

  • обирати актив з 250 різних фінансових інструментів (від акцій провідних світових компаній до криптовалюти);
  • проводити всі операції буквально в одному вікні;
  • платформа Libertex доступна як з комп'ютера, так і з мобільних пристроїв. Тому з легкістю можна заробляти в будь-який час і в будь-якому місці;
  • головне – мати доступ до Інтернету.