Це зрозуміло, оскільки інвестори прагнуть у турбулентні часи знайти безпечний актив для свого портфеля. Про компанії є привабливими у періоди криз, і як вони справлялися із викликами минулого – розповідаємо у матеріалі 24 Каналу.

Актуально Позитивні та тривожні сигнали: головні тренди на ринку "грошей майбутнього"

Компанії, які вміють реагувати на виклики

Одна з компаній, яка має низку переваг навіть під час криз, Microsoft. Це один із лідерів на ринку програмного забезпечення. Акції американської корпорації можуть залишатися привабливими у складні часи, оскільки багато продуктів Microsoft по суті завжди є популярними.

Наприклад, під час глобальної кризи, викликаної пандемією коронавірусу у 2020 році, коли багато компаній зіткнулися з падінням продажів і втратою прибутку, Microsoft змогла скористатися зростанням попиту на хмарні сервіси. Завдяки цьому компанія збільшила прибуток на 13%.

Також варто виділити компанію Johnson & Johnson, яка виробляє медичні вироби та фармацевтичні препарати. Ці категорії товарів завжди знайдуть свого покупця. У період пандемії коронавірусу у 2020 році компанія Johnson & Johnson почала розробляти свою власну вакцину проти COVID-19. У результаті фірма, попри кризу, що виникла за цим, змогла збільшити свій виторг, не тільки випустивши на ринок свою вакцину, але і заробивши на медичному обладнанні та лікарських препаратах для лікування коронавірусу.

Зайняти заслужене місце в антикризовому портфелі кожного інвестора можуть акції компанії Apple. Техгігант є одним з лідерів ринку мобільних пристроїв. Відтак він є менш схильним до коливань ринку. Крім того, вище згадані фактори сприяють підвищенню стійкості компанії у періоди економічних криз.

Які компанії успішно працювали під час криз / Фото Getty Images

При цьому Apple успішно пережила кризи останніх років завдяки своєму інноваційному підходу і здатності швидко адаптуватися до умов ринку, що змінюються. Наприклад, під час пандемії коронавірусу Apple успішно переключила фокус бізнесу на онлайн-продажі та роботу таких сервісів, як Apple Music, Apple TV та iCloud. Це допомогло компанії вдало вийти зі складної ситуації та підтримати свої доходи.

Уваги інвесторів також заслуговують такі компанії як Amazon та Netflix. Вони успішно пережили кризу, викликану пандемією. Для цих корпорацій важливу ролі зіграла наявність онлайн-бізнесів, які продовжували процвітати навіть в умовах карантину. При цьому й Amazon, й Netflix були готові адаптуватися до нових ринкових умов.

З чого почати

Сформувати свій антикризовий портфель та вийти на прибутковий рівень з акціями вище згаданих та інших компаній досить просто. Але важливо обрати правильну компанію або торгову платформу, яка надає можливість інвестувати у відповідні активи.

Однією із таких платформ є Libertex, яку створила компанія Forex Club. На першому етапі потрібно виконати такий алгоритм дій:

  • Відкрити та поповнити рахунок у Libertex;
  • Обрати один із понад 300 інструментів для інвестування;
  • Визначитися із сумою та напрямком інвестиційної угоди;
  • Далі необхідно натиснути "купити" або "продати";
  • Після цього потрібно лише дочекатися бажаного результату та закрити угоду.

Які компанії успішно працювали під час криз / Фото Getty Images

Зручність та користь понад усе

Все це можна зробити буквально в одному вікні. Далі – більше!Відпрацювати всі навички інвестування можна за допомогою безплатного деморахунку з 50 000 віртуальних доларів. Здійснивши кілька угод на деморахунку, інвестор легко зможе перейти на реальний рахунок почати отримувати справжній прибуток.

Платформа Libertex доступна через вебдодаток з комп'ютерів та мобільні програми для iOS та Android. Тому керувати капіталом і отримувати дохід можна будь-де. Головне мати доступ до Інтернету. Понад 2,9 мільйона початківців та досвідчених інвесторів з різних країн уже обрали Libertex для інвестування та заробітку на фінансовому ринку.