Перший мобільний підрозділ на базі автомобіля Ford Transit був презентований Ощадбанком у Києві. Це панцерований транспортний засіб спеціального призначення, який відповідає всім державним стандартам захисту спеціалізованих автомобілів.

Читайте також: Як банки готуються до відключень світла та як українцям діяти під час тривалих блекаутів

Автомобілі мають сталеве панцерування пасажирського відсіку та броньовану капсулу касового відсіку з куленепробивним склом
– розповів очільник банку Сергій Наумов.

Для чого потрібне мобільне відділення

Мобільні відділення необхідні для територій, де відсутні банківські установи. Пріоритетне завдання – не лише забезпечити обслуговування клієнтів, а й гарантувати безпеку відвідувачів і співробітників.

Ощад – перший і єдиний банк в Україні, який розробив спеціальний формат відділення для роботи в прифронтовій зоні на базі автотранспорту. Мобільні відділення покликані забезпечити виконання важливої соціальної місії: надання фінансових послуг українцям, які мешкають у безпосередній близькості до лінії фронту, та захисникам України,
– наголосив голова правління Ощадбанку Сергій Наумов.

Відтак, заплановано, що протягом найближчого періоду п'ять одиниць відповідних автомобілів направляться на прифронтові території Донецької, Запорізької, Харківської та Херсонської областей.