Новим мером Нью-Йорка став колишній поліцейський та демократ Ерік Адамс, який переміг на виборах великим відривом, повідомляє Politico. Його кандидатуру підтримали понад 66% виборців.

Зверніть увагу 5 цікавих фактів про криптовалюти: про що варто знати

Новий мер Нью-Йорка отримає кілька зарплат у біткойнах

Про це американський політик Ерік Адамс повідомив у твітер, відповівши на допис мера Маямі Френсіса Суареса, який заявив, що свою наступну зарплату отримає у криптовалюті, а якщо точніше – у біткойнах.

У Нью-Йорку ми завжди йдемо ва-банк, тож я планую отримати три своїх перших зарплати у біткойнах, коли стану мером,
– відповів Ерік Адамс.

Його колега з Маямі відомий, як один із найсильніших прихильників цифрових валют, особливо біткойна. Зокрема, Суарес закликав компанії, які працюють у цій сфері розвивати бізнес саме у Маямі та наполягав на тому, щоб державні службовці мали можливість отримувати заробітну платню у цифровому форматі. Натомість лідер Нью-Йорка заявив, що саме цей мегаполіс стане центром криптосфери та інших інноваційних індустрій, які швидко розвиваються. За його словами, варто лише зачекати.

Мер Нью-Йорка отримає кілька зарплат у біткойнах / Фото Unsplash

Подальші плани

Адамс також висловив сподівання, що він зможе сприяти змінам завдяки новій політиці. Мер Нью-Йорка розповів про плани створити загальноміську цифрову валюту, інформує видання Bloomberg. Політик наголосив, що прагне усунути в Нью-Йорку бар'єри, які заважають розвиватися у цій сфері.

Важливо Попереджувальні знаки є, – глава Банку Англії прокоментував ситуацію з інфляцією

Зокрема, він позитивно оцінив мера Маямі через віртуальну валюту MiamiCoin, яка була випущена у серпні. Згідно з Washington Post, власна криптовалюта, станом на кінець вересня, принесла американському місту приблизно 7 мільйонів доларів. На момент створення цього матеріалу ціна MiamiCoin коливається на рівні 0,02376997 долара за монету, за версією CoinGecko.