Колишній поліцейський та демократ Ерік Адамс у листопаді 2021 року переміг на виборах з великим відривом. Його підтримали понад 66% виборців, згідно з Politico.

Актуально Масштабні плани: як міста та країни використовують криптовалюти для свого розвитку

Мер Нью-Йорка отримає першу зарплату у криптовалюті

Перша зарплата мера Нью-Йорка буде у двох найвідоміших цифрових монетах світу: біткойн та Ethereum. Він конвертує свій заробіток через ключову криптобіржу у США – Coinbase. Таким чином, політик виконає обіцянку, які він дав після перемоги на виборах.

Нью-Йорк – це центр світу, і ми хочемо, що він став центром криптовалют та інших фінансових інновацій,
– йдеться в офіційній заяві Еріка Адамса.

Спершу Адамс отримає зарплату в американських доларах. Додатковий етап конвертації пов’язаний із трудовим законодавством, яке не дозволяє Нью-Йорку платити своїм співробітникам у криптовалюті. Наразі незрозуміло, чому політик обрав саме біткойн та Ethereum. Крім того, незрозуміло як він буде платити податки. В офісі Адамса не прокоментували цю ситуацію.

Мер Нью-Йорка отримає зарплату у криптовалюті / Фото Getty Images

Демократ гучно заявляв про бажання перетворити Нью-Йорк на біткойн-хаб, щоб конкурувати з Маямі за звання головного осередку для прихильників цифрових валют у США. За його словами, перебування Нью-Йорка у центрі криптопростору сприятиме розвитку кількох напрямків. Йдеться про:

  • створення нових робочих місць;
  • вдосконалення економіки мегаполісу;
  • збереження за Нью-Йорком статусу магніту для талановитих людей з усього світу.