Як Малмі отримав біткойни

Марті Малмі – один з перших майнерів біткойну. Тоді він був студентом другого курсу та за два роки намайнив 55 тисяч біткойнів. Це понад 2 мільярди доларів за курсом 5 лютого 2021 року, вказаному на сайті CoinMarketCap.

Спочатку майнити біткойн було дуже просто, адже його цінність була копійчана. За кожну розв'язану проблему, Малмі отримував по 50 монет криптовалюти.

Як Малмі втратив біткойни

Свою історію з біткойнами Малмі тривалий час описував на сторінці у твітері. Фінанси 24 зібрали головне.

  • У 2009 році Малмі продав 5 050 біткойнів за 5 доларів. Ні, 5 доларів – це не ціна одного біткойна. Це ціна усіх 5 тисяч 50 біткойнів. Фактично за каву в Sturbucks юнак заплатив майже 190 мільйонів доларів за теперішніми мірками.
  • Ще 30 тисяч біткойнів Малмі подарував користувачам свого сайту.
  • Проте є й позитив. Хлопцю вдалося придбати квартиру, коли ціна різко зросла до 15-30 доларів за монету. Продавши 10 тисяч біткойнів Малмі придбав квартиру поблизу Гельсінкі.
  • У 2011 хлопець нарешті зрозумів перспективи біткойна і мав намір заощадити. Але через перерву у роботі у 2012 він був змушений продати більшість свої біткойнів за курсом 5 доларів, щоб мати гроші на життя.

Цікаво Продали все, аби купити біткойн: як зараз живе сім'я, що ризикнула у 2017 році

Рік тому чоловік написав пост у твітері, зазначивши, що був би мільярдером, якби не позбувся своїх біткойнів.

Зараз би я був "мільярдером", якби не продав занадто рано 55 000 біткойнів, які видобув у 2009-2010 роках... Шкодую, але разом з іншими ранніми біткойнерами ми запустили щось більше, ніж особисту вигоду,
– написав Малмі.