Індекс долара США демонструє позитивну динаміку на ринку поки інвестори оцінюють змішані сигнали щодо американської економіки, пише Reuters.

Зверніть увагу Серйозний виклик для Азії та світу: чого чекати від китайського юаня

Протягом останніх тижнів долар США суттєво послабив свої позиції відносно кошика з 6 основних валют на фоні останніх даних про інфляцію та коментарі від Федерального резерву, які спровокували очікування, що американський центробанк надалі буде проводити менш агресивну політику.

Динаміка долара США на ринку

Під час торгів у понеділок, 17 листопада, котирування Індексу долара США коливаються на рівні 106,87, повідомляє Yahoo!Finance. З початку торгового дня цей показник виріс на 0,56%. Крайні позиції для Індексу долара за рік:

  • Максимально цей показник у річному розрахунку досягав позначки на рівні 114,78;
  • Натомість мінімум за аналогічний період зафіксували на позиції у 94,63, згідно з даними CNBC.

Що таке Індекс долара США

Це показник, який фіксує співвідношення долара до шести національних валют основних торгових партнерів офіційного Вашингтона. Йдеться про євро, єна, фунт стерлінгів, канадський долар, шведська крона та швейцарський франк.

Більше про актуальну ситуацію на ринку:

  • Під час торгів котирування коливалися в діапазоні 106,10 – 106,96, згідно з даними Yahoo!Finance;
  • Загалом 2022 рік став для Індексу долара США найкращим роком за останні майже 40 років;
  • У Citigroup вважають, що долар буде зміцнювати позиції на ринку поки буде тривати економічний спад, адже за таких умов саме ця валюта стає "найбезпечнішим притулком".