Для чого це можуть запровадити

Експерти вважають, що таке рішення чинитиме значний тиск на індустрію, але все ж є хорошим рішенням, адже до криптовалюти застосовуватиметься те ж законодавство, що і до традиційної. Дії SEC посилюють потребу американських законодавців у розробці чіткої нормативно-правової бази.

Читайте також США посилюють тиск на ринок криптовалют: як це може змінити галузь

Аналітики JPMorgan наголосили, що без чіткого врегулювання криптоактивність США може переміститися за межі країни, а венчурне фінансування сектора скоротиться.

Нові правила звільнять галузь від поганої практики та несумлінних гравців, що, своєю чергою, необхідно для того, щоб індустрія дозріла та побачила активнішу інституційну участь,
– пояснили в аналітичному центрі.

Також вони зауважили, що SEC вважає криптовалюту цінними паперами, що своєю чергою може призвести до делісінгу цих монет та обмеження розвитку їх блокчейнів.

З огляду на те, що більшість токенів, на які націлена SEC, є конкурентами Ethereum, дії регулятора підвищують ймовірність того, що мережа ще більше посилить своє домінування в блокчейн-сфері,
– додали в JPMorgan.

Найбільша криптобіржа світу за 24 години втратила майже мільярд доларів

  • Американський регулятор висунув звинувачення проти криптобіржі, які пов'язані з порушеннями законодавчої бази про цінні папери у США.
  • Йдеться про фінансові махінації, зловживання коштами клієнтів та наданні оманливої інформації інвесторам та регуляторам. Загалом проти криптобіржі Binance та її засновника Чанпенгу Чжоу американський регулятор висунув 13 звинувачень.
  • Капітал Чанпенгу Чжоу посідає 54 сходинку серед найзаможніших людей у світі. Останні втрати бізнесмена оцінюють у 1,33 мільярда доларів або 4,9%.