Інвестор також звинуватив раду директорів Tesla, адже вони нібито не контролюють поведінку Ілона Маска в інтернеті. Про це мовиться у відповідній 105-сторінковій заяві.

До слова Золото чи криптовалюта: як зберігати та примножувати свої заощадження

Позов на главу Tesla подали й тому, що він порушує умови угоди, укладеної раніше з комісією з цінних паперів США (SEC). Згідно з нею, він має попередньо погоджувати свої дії в соцмережах з радою директорів автовиробника.

Як приклад позивач наводить твіт Ілона Маска за 1 травня 2020 року: "Ціна акцій Tesla, на мій погляд, занадто висока". Після таких слів акції автовиробника впали приблизно на 15 мільярдів доларів.

Що відбувається з акціями Tesla останнім часом

  • У 2020 році акції Tesla виросли на 743%.
  • Приріст продовжився й на початку 2021 року, тоді статки Ілона Маска оцінили у 210 мільярдів доларів. В результаті, він посів перше місце в рейтингу найбагатших людей світу, обігнавши Джеффа Безоса.
  • На початку березня акції Tesla впали через розпродаж технологічних цінних паперів. Ілон Маск втратив 27 мільярдів доларів. Однак вже 9 березня акції знову виросли на 20% та повернули директору компанії 25 мільярдів доларів.