Ілон Маск закликав співробітників компанії не звертати уваги на те, що відбувається на фондовому ринку. Він навіть назвав цей процес "божевіллям". З початку року акції виробника електрокарів впали в ціні майже на 70%.

Зверніть увагу Надзвичайна активність центробанків у 2022 році: наслідки для світової економіки

Ілон Маск звернувся до співробітників Tesla

Бізнесмен звернувся до працівників не переживати спад на фондовому ринку. За його словами, компанія показує прекрасні результати, і ринок це визнає. Ба більше, він вірить, що у довгостроковій перспективі Tesla стане найдорожчою компанією у світі.

Це не єдиний запит, який озвучив мільярдер. Маск вважає, що вони мають збільшити обсяги постачання наприкінці 4 кварталу 2022 року. Нагадаємо, що недавно компанія запропонувала знижки на автівки у США та Китаї.

Річ у тому, що масштабний обвал акцій Tesla завдав потужного удару по вартості цінних паперів виробника електрокарів, якими володіють співробітники. Компанія запропонувала більшості з них певні компенсації.

Крім того, аналітики з Morgan Stanley переглянули прогноз щодо вартості цінних паперів Tesla, знизивши його з 330 доларів до 250 доларів за штуку. Вони додали, що на ринку попит перевищував пропозиції, але вже у 2023 році ситуація суттєво зміниться з точністю навпаки.