Згідно з людьми, які знайомі з цією справою та поділилися інформацією на умовах анонімності, американський мільярдер оформив свою пропозицію у форматі листа до компанії Twitter. Він знову запропонував ціну за акцію 54,20 долара або 44 мільярди доларів.

Зверніть увагу Новий протокол Ethereum: що це означає для світу криптовалют

Продовження епопеї Маска з Twitter

Реакція ринку не забарилася. Акції Twitter виросли на 18% незадовго після того, як торги тимчасово зупинили. До цього Ілон Маск кілька місяців активно намагався розірвати контракт про придбання соціальної мережі.

Документ сторони підписали у квітні цього року. Підставою для цього мільярдер назвав неповну інформацію щодо кількості користувачів та ботів. Актуальні дані щодо позицій Twitter на ринку, згідно з Yahoo!Finance:

  • Акції компанії наразі торгуються за ціною на рівні 47,95 долара за штуку;
  • Вартість цінних паперів Twitter за сьогодні коливалася в діапазоні 42,55 долара – 49,99 долара за штуку;
  • Ринкова капіталізація соціальної мережі становить 36,7 мільярда доларів.

Водночас видання Forbes оцінює капітал Ілона Маска у 235,8 мільярда доларів. За версіює Bloomberg, бізнесмен володіє статками у розмірі 223 мільярдів доларів. Він залишається найзаможнішою людиною у світі.

Що ще відомо про історію Ілона Маска та компанії Twitter

Додамо, що 4 квітня 2022 року на попередніх торгах акцій американської компанії зросли на 26%, тоді як на піку цей показник склав 28%. Вартість цінних паперів коливалася на рівні 50 доларів за штуку, пише CNBC.

Вже у липні Ілон Маск заявив, що передумав купувати соціальну мережу. На фоні цього вартість цінних паперів компанії лише на початку дня впала майже на 6%. Загалом з 13 травня до 11 липня акції Twitter подешевшали на 25%. Наразі ні Маск, ні компанія Twitter не прокоментували інформацію про придбання соціальної мережі.