Річ у тому, що під час презентації компанія не представила нових подробиць щодо моделі наступного покоління. Ця інформація є важливою, оскільки лежать в основі нового етапу зростання.

Варте уваги Як зберегти та примножити свої фінанси під час кризи: деталі та поради від експертки

Маск не виправдав очікування інвесторів Tesla

У фокусі чотиригодинної презентації за участі Ілона Маска та інших топменеджерів компанії були розрахунки про те, що вимагатиме перехід до сталої енергетики, а також хизування виробничою та інженерною ефективністю. Водночас вони жодного разу не згадали про дешевші автомобілі. Цілком ймовірно, цього доведеться чекати ще багато років.

Цінні папери виробника електрокарів впали на 7,7% на початку регулярних торгів, що є його найбільшими втратами з 3 січня. Водночас очікування цього виступу допомогло акціям компанії суттєво подорожчати.

За два місяці ринкова вартість Tesla виросла на понад 300 мільярдів доларів. Це значне зростання, оскільки за 2022 рік ця компанія Ілона Маска зафіксували кілька серйозних обвалів на ринку. Серед них:

На момент створення цього матеріалу, вартість акцій американського виробника електрокарів коливається на рівні 189,56 долара за штуку. Падіння складає 6,52%. Капіталізація компанії на ринку становить 599,85 мільярда доларів, згідно з даними Yahoo!Finance.