Ілон Маск, капітал якого Forbes оцінює у 266,6 мільярда доларів, вже вдруге продає активи Tesla. У першій половині листопада 2021 року він за три дні продав приблизно 4,5 мільйона акцій компанії, за які отримав орієнтовно 5 мільярдів доларів.

Варте уваги Інвестиція у власний вибір: як перетворити улюблені товари та послуги на джерело доходу

Ілон Маск знову продав акції Tesla

Цього разу мільярдер продав понад 934 тисячі акцій виробника електрокарів на 930 мільйонів доларів, згідно з даними Комісії з цінних паперів та бірж США. Маск зробив цей крок після того, як використав опціони на покупку 2,1 мільйона акцій компанії вартістю 6,24 долара за штуку, йдеться в офіційних документах. Бізнесмен зобов’язаний сплатити податок на прибуток з різниці між ціною виконання та справедливою ринковою вартістю цінних паперів Tesla, яка в понеділок коливалася на рівні 1013,39 долара за акцію.

Ілон Маск також вдруге менші ніж за два тижні реалізував опціони, якими він володіє. 8 листопада мільярдер таким чином придбав майже 2,2 мільйона цінних паперів Tesla, інформує Комісія з цінних паперів та бірж США.

Документи американського регулятора також свідчать про те, що деякі продажі активів найбагатшої людини світу – це частина відповідного торгового плану, який був ухвалений у вересні. У Маска все ще мільйони опціонів на акції, які він повинен використати до закінчення терміну їхньої дії в серпні наступного року.

Що таке опціон

Це фінансовий інструмент, який надає право придбати або продати у майбутньому базовий актив на умовах визначених на час укладення такого опціону. Цей інструмент також відомий як опціонний контракт .