Інвестиції компанії Джека Дорсі у біткойн стали її тягарем у другому кварталі поточного року. Це сталося через масштабний обвал ринку криптовалют.

Зверніть увагу Ринок криптовалюти завойовує тренд, який може змінити світ: перспективи та прогнози

Інвестиції Square у біткойн

У лютому 2021 року Square придбала 3318 біткойнів на 170 мільйонів доларів. Востаннє перед цим компанія інвестувала у цифрову монету в жовтні 2020 року. Тоді було придбано 4709 біткойнів. На кінець минулого року це складало 5% від загальних активів американської фірми.

Компанія Джека Дорсі звернула увагу на біткойн, оскільки він ставав все популярнішим. Але період з квітня по червень 2021 року – це не найкращий час для криптовалют. Після злету до 63 тисяч доларів вартість біткойна впала нижче 30 тисяч доларів за монету. На фоні цього активи Square у криптовалюті коштували набагато менше, ніж наприкінці першого кварталу. За даними CoinDesk, зараз цифрова монета коштує 38 416 доларів.

Square втратила 45 мільйонів через біткойн / Інфографіка CoinDesk

Скільки заробила Square за другий квартал 2021 року

Компанія додала, що попри падіння крипторинку, у другому кварталі вона спостерігала "значне зростання доходу від біткойна у порівнянні з минулим роком". Дохід від віртуальної валюти склав 2,72 мільярда доларів. Водночас валовий прибуток біткойна склав 55 мільйонів доларів.

Цікаво У "серці" польської поліції таємно майнили біткойн: чи причетні до цього правоохоронці

Згідно зі звітом Square, чистий дохід компанії, без урахування біткойна, за останні три місяці склав 1,96 мільярда доларів, що на 87% більше ніж за аналогічний період роком раніше. Загалом за цей час компанія заробила 4,68 мільярда доларів, що на 143% перевищує торішні показники за аналогічний період. Натомість валовий дохід компанії зріс на 91% до 1,14 мільярда доларів.