Бути експертним одразу у декількох сферах просто неможливо, зазначає 24 Канал. Якщо зосередитися на своїй справі та інвестувати у знання, можна досягнути фінансового успіху, стати затребуваним фахівцем або ж суттєво розширити кордони свого бізнесу.

Читайте також Поради про перші кроки у світі фінансів від інвесторів, які самостійно досягли успіху

Але шлях до фінансової свободи – це новий виклик, який потребує не лише капіталу. Важливо знайти йому правильне застосування, аби зростання було значно вищим за інфляцію. Окрім того, при неправильному підході можна втратити частину грошей, а це небажаний розвиток подій для будь-кого.

Відповідно, постає два шляхи: або самотужки занурюватися у тонни нової інформації та торувати новий шлях методом проб та помилок, або звертатися до фахівця, який має хорошу теоретичну базу та апробував її на практиці.

Щодо першого варіанту – можна знайти успішні приклади, але потрібно зважати, що невдач більше і вони навряд чи набрали такого медійного розголосу. Натомість звернення до фінансового радника відкриває одразу кілька переваг:

  • суттєва економія часу та зусиль;
  • можливість розглянути не лише інвестиції капіталу, а й поточний фінансовий стан;
  • можливість прогнозувати фінансовий розвиток та "побачити" точку в майбутньому, коли ви здобудете фінансову свободу.

Для того, щоб людина стала фінансово вільною, могла купувати бажане, вільно розпоряджалася власним часом та відкривала для себе нові горизонти, потрібно щоб гроші працювати на неї.

Хто такий фінансовий консультант

Це людина, яка може допомогти реалізувати всі вище перераховані запити та дати змогу не відкладати успішне майбутнє в далекі перспективи.

На що зважати при виборі фінансового радника

Успішне портфоліо – це далеко не єдиний параметр, на який потрібно звертати увагу при виборі будь-якого фахівця. До фінансового радника придивлятися потрібно особливо пильно, адже мова йде про гроші та майбутні дивіденди.

  • Сертифікація та кваліфікація

Ліцензії, сертифікати, дипломи, нагороди – усе це говорить про бекграунд спеціаліста. Чим більше у фінансового радника відповідних документів – тим більше причин йому довіряти. Стаж та відгуки попередніх клієнтів також є вагомими аргументами, і буде чудово, якщо вдасться поспілкуватися з тими, хто вже працює з обраним спеціалістом.

  • Комунікація

Хороший фахівець вміє пояснювати складні речі простими словами. Фінансова сфера може бути для людини новою, тож радник повинен все доступно пояснити, а не пускати туман в очі складними термінами.

Також варто оцінити, наскільки він заглиблюється в індивідуальний підхід та розуміє ситуацію. Кожен запропонований ним варіант повинен бути персоналізованою пропозицією, а не просто повторюваним шаблоном.

  • Оцінка ризиків

Інвестиції – це завжди ризик та відкладена нагорода. Хороший фінансовий радник повинен ознайомити людину зі всіма можливими наслідками рішення, як з хорошими, так і негативними. Навіть більше – для негативних сценаріїв у нього повинен бути готовий план дій, аби жодна ситуація для нього не стала "сюрпризом".

  • Спеціалізація та скіли

Широка база теоретичних знань – це чудово, але їхня глибина та відповідність сучасним реаліям повинні бути підтверджені на практиці. Хороший фінансовий радник на "ти" із різноманітними платформами та програмами, легко може провести поверхневий гайд та розповісти, що означають відображені показники.

Також вартує поговорити про спеціалізацію, адже бути експертом одразу у кількох галузях неможливо. Як правило, є одна-дві ніші, де хороший радник почувається як риба у воді та готовий показати успішні кейси, які сталися не в далекому минулому.

Можливість інвестувати та примножувати

Справжня фінансова свобода починається з вдалих інвестицій. Що потрібно знати, аби почати планувати своє майбутнє?

Якщо ви вже обрали фінансового радника, далі слід потурбуватися про надійну платформу, якій вже довіряють тисячі, а краще – мільйони користувачі. Саме такою є Libertex від Forex Club.

Сайт або мобільні застосунки на iOS і Android – можна обрати будь-який зручний варіант. Реєстрація та відкриття рахунку займуть лише кілька хвилин, а нові можливості будуть доступними завжди!

Широкий вибір активів (понад 300), зручні графіки та вбудовані інструменти дозволять швидко проявити свій хист. Особливо корисним помічником стане аналітика режимі реального часу, якій вже віддали належне усі успішні трейдери та інвестори.

Спробуйте долучитися до 2,9 мільйона початківців та досвідчених інвесторів та почати будувати успішне майбутнє разом з Libertex.