Продаж NFT-токенів від Деппа

Відомо, що актор 1 111 NFT-токенів розподілить серед команди проєкту, шанувальників та благодійних організацій, адже лише 10 тисяч від колекції Деппа будуть виставлені на продаж Чверть виручених коштів з продажів токенів спрямують на благодійність.

Цікаво Рекордний виторг Apple: скільки це принесло легендарному Воррену Баффету

Як можна придбати токени

NFT випущено на блокчейні Ethereum. Придбати роботи Деппа можна на офіційному сайті проєкту. Купити їх можуть лише користувачі, що перемогли у лотереї.

Вторинний продаж NFT відкриють на маркетплейсі Rarible. У майбутньому власники токенів отримають право купувати фізичних копій картин.

Ми вирішили випустити серію портретів, але так, щоб отримати щось натомість. Можливість привітати моїх шанувальників і підтримати благодійні організації, які були такими важливими для моєї сім'ї, — неймовірний подарунок. Я сподіваюся, що ми зможемо створити навколо цих NFT нову спільноту друзів. Моя участь у цьому просторі лише починається,
– поділився актор.

Що таке NFT-токен

Токен — це одиниця обліку в мережі блокчейн, за допомогою якої можна створювати цифрові цінності. З технологічної точки зору NFT-актив є цифровим сертифікатом, що прикріплений до будь-якого "цифрового товару", наприклад до зображення, відео, аудіо тощо. У цьому сертифікаті (токені) буде міститися вся інформація про товар. Тобто іншими словами токен — це ексклюзивне право на товар, тому володіючи ним, купуючи, продаючи або обмінюючи, усі ці операції здійснюються із самим товаром.
Дані AIN