Останні зміни під час торгів

Під час торгів у вівторок, 18 липня, Індекс долара США торгується на рівні 99,70. Котирування впали на 0,14%, інформує Yahoo!Finance. Загалом індекс коливається в діапазоні від 99,59 до 99,94.

Варте уваги Стратегії безпеки: як уникнути ризиків під час торгів на біржі

Головні зміни для Індексу долара США за 12 місяців:

  • Пікове значення для індексу зафіксували на рівні 114,78. Це стало найбільшим успіхом для цього індикатора за 20 років;
  • Мінімально індекс торгувався на рівні 99,58, повідомляє CNBC.

Що відбувається з доларом

Американський долар продовжує знецінюватися проти кошика з 6 інших валют. Ба більше, позиції долара наблизилися до мінімального значення за рік.

Річ у тому, що інвестори намагалися зрозуміти, чи є каталізатори, які сприятимуть подальшому послабленню позицій валюти на ринку після оприлюднення останнього звіту по інфляції у США, пише CNBC. Також нагадаємо, що за минулий тиждень Індекс долара США зафіксувала найгірший результат у річному розрахунку.

Динаміка інших валют:

  • Євро досягло найкращого результату за 17 місяців у парі з доларом США;
  • Британський фунт подорожчав на 0,15% проти долара. Ця валюта також торгується на рівні близькому до максимуму за минулий тиждень.

Валютний стратег з Commonwealth Bank of Australia заявив, що позиції долар можуть все більше залежати від рішень продавців. За його словами, ринки налаштовані на завершення агресивного циклу з підвищення процентної ставки.