У Сполучених Штатах Америки ринок праці відновлюється не настільки швидкими темпами, як очікували, тоді як рівень безробіття знову почав зростати. Ці фактори можуть призвести до того, що темпи інфляції будуть в рази вищими, ніж прогнозувала Федеральна резервна система США.

Варте уваги Вартість біткойна може зрости до 146 тисяч доларів: до чого тут золото

Долар ослабив свої позиції

Слабкий звіт по зайнятості в США спонукав інвесторів згорнути зростаючі довгі позиції щодо долара, натомість ключові конкуренти національної валюти США, включаючи британський фунт і австралійський долар, тестували максимальні рівні.

Індекс американського долара зупинився на рівні 90,178 вперше з 26 лютого. Натомість британський фунт додав у ціні 0,8%, піднявшись до 1,0436 долара. Британська валюта досягнула цього показника вперше з кінця лютого. Позиції фунта навіть не ослабили заяви лідера Шотландії про те, що повторний референдум за незалежність неминучий.

Позиції долара ослабли / Інфографіка CBNC

Стратег австралійського банку Commonwealth Bank Кім Манді зазначив, що падіння долара США може продовжитися і на наступному тижні. Крім того, він прогнозує зростання євро вище 1,22 долара. Наразі курс європейської валюти виріс на 0,1% до 1,2172 долара.

Австралійський долар став ще одним бенефіціаром тенденції до послаблення долара США. Нацвалюта Австралії майже оновив двомісячний рекорд та зупинився на рівні 0,78535 долара США. Канадський долар піднявся до 1,2111 долара США. Це новий максимум за три з половиною роки.