Чому біткойн падатиме

На його думку, падіння біткойна продовжиться через ослаблення сигналів імпульсу, які розраховуються як різниця між поточною ціною і ціною в попередні періоди.

Цікаво Вклад у майбутнє: хто зі світових зірок успішно інвестує у криптовалюту

Протягом кількох днів на ринку біткойн-ф’ючерсів пройшли значні ліквідації, аналогічні тим, що спостерігалися в середині лютого, січня і листопада минулого року. Імпульсні сигнали звідси будуть природним чином затухати протягом кількох місяців, враховуючи їх все ще високі значення,
– пояснив Панігірцоглу.

В попередні періоди ліквідації ф'ючерсів приплив інвестицій дозволив швидко пробитися вище ключових опорів і дати підстави імпульсним трейдерам для подальшого нарощення довгих позицій. Проте цього разу інвестицій недостатньо, щоб підняти ціну криптовалюти.

"Імовірність швидкого відновлення зараз набагато нижча. Ослаблення імпульсу виявилося глибшим і тяжчим для виправлення. До того ж приплив активів у фонди на базі першої криптовалюти досить скромний", пояснив стратег.

Прогнози для біткойна

Попри тимчасову слабкість, біткойну пророкують велике майбутнє.

  • Блокчейн хедж-фонд Pantera Capital очікує, що ціна зросте до 115 тисяч доларів вже цього року.
  • Старший стратег Bloomberg Intelligence Майк Макглоун переконаний, що ціна біткойна може вирости до 400 тисяч доларів.
  • Глава компанії MicroStrategy Майкл Сейлор прогнозує, що курс біткойна в майбутньому може досягти ціни в 5 мільйонів доларів.

Станом на 22 квітня 9:00 ціна біткойна – 54 562 долари, за даними Libertex.

Ціна біткойну з початку 2021 року / Графік Libertex
Ціна біткойну з початку 2021 року / Графік Libertex