Про зниження ціни криптовалюти попередив глава аналітичного сервісу CryptoQuant Кі Янг Джу. Про це він написав на своїй сторінці у твіттері.

До теми Ціна біткойна може вирости до 146 тисяч доларів, – прогноз JPMorgan

Що відбувається з біткойном

У 2020 році ціна на біткойн почала бити рекорди. Так, 8 січня ціна на криптовалюту оновила свій історичний максимум і становила 41 921 долар. Після цього почалося різке падіння і криптовалюта досягнула позначки у 31 тисяч доларів.

Чому біткойн може знову впасти

Аналітик Кі Янг Джу вважає, що першою причиною падіння ціни на криптовалюту є продаж запасів біткойна майнера. Другою ознакою є те, що на біржі не фіксується приплив стейблкоінов, таких як USDT. Однак попри це на біржу далі надходять BTC. До прикладу, за останню добу, 12 січня, інвестори відправили на торговельні майданчики 15 тисяч монет. Ймовірно, це робиться з метою продажу і фіксації прибутку.

Про падіння ціни біткойна до 20 тисяч доларів попереджав й комерційний директор криптовалютної платіжної системи Bitpay Сонні Сінгх ще на початку січня 2021 року. За його словами, це стане можливим якщо інституціональні інвестори почнуть продавати криптовалюту і це перетвориться на розпродаж "безпрецедентних масштабів".

Що таке біткойн?

Головна відмінність в тому, що біткойн це не паперові, а цифрові гроші, які не контролюються центральними банками чи монетарними органами. Біткойн виробляється за допомогою передового комп'ютерного програмного забезпечення, яке розв'язує математичні задачі.