У п'ятницю компанія також повідомила, що припиняє підтримувати функцію з норвезькою мовою на сайті. Це також стосується й інших каналів комунікації криптобіржі.

До теми "Спалювання" токенів: чому це вигідно для крипторинку

Binance відмовляється від норвезької крони

Протягом останніх кількох місяців криптобіржа все частіше відповідає на ретельний контроль зі сторони регуляторів та компаній в усьому світі. Тож, це нововведення розширює перелік оновлень Binance та змін у пропозиціях для більш активного розв'язання проблем з регуляторами.

Наша мета – створити стійку екосистему навколо технології блокчейну та цифрових активів. Binance вітає зміни в нормативно-правовій базі нашої галузі, оскільки вони дають можливість учасникам ринку більш активно співпрацювати з регуляторами. Ми прагнемо конструктивно працювати над формуванням політики, яка прагне принести користь кожному користувачеві,
– йдеться в офіційному повідомлені компанії.

Норвезька крона не єдина валюта, від якої відмовилася криптобіржа Binance. За останні два тижні компанія припинила торгівлю парами з південнокорейськими вонами. Binance також посилила вимоги щодо перевірки клієнтів для доступу до криптодепозитів, угод та зняття коштів.

Цікаві новини про криптовалюти: