Чи складно зняти готівку з Monobank

Monobank — це єдиний банк в Україні, який не має своїх власних банкоматів або філій. Замість цього він користується послугами інших фінансових установ. Тому Monobank дозволяє знімати гроші не тільки в Україні, але і в будь-якому банкоматі світу. Комісія за зняття грошей є фіксованою.

Читайте також ООН відкрила рахунок у російському банку, – Reuters

Кожен клієнт банку має право в будь-який момент зняти кошти зі своїх рахунків. Для цього є багато варіантів — з процентами та безкоштовно, в Україні й за кордоном, в магазинах, банках і банкоматах.

Для зняття готівки потрібна валютна карта від Monobank. Її можна отримати безкоштовно та онлайн. Процес випуску дуже швидкий, тож оформити картку можна всього за декілька хвилин.

Як зробити валютну картку

В мобільному додатку перейдіть в особистий кабінет. Далі дотримуйтеся інструкції:

 1. Виберіть — «Відкрити картку або рахунок».
 2. Виберіть євро або долар.
 3. Ознайомтесь з умовами й натисніть «Хочу картку».
 4. Підтвердіть, що ви згодні з заявою.

Як отримати пластикову картку

 1. Виберіть віртуальну картку і перейдіть в налаштування (свайп з права на ліво).
 2. Скрольте вниз і натисніть — «Випустити пластикову картку».
 3. Підтвердіть операцію.

Після того, як вашу картку відправлено, ви отримаєте сповіщення на свій мобільний телефон, що посилка готова до отримання у відділенні. Важливо вчасно відвідати відділення та отримати картку, оскільки у разі невчасного отримання конверт може бути утилізований, і вам доведеться замовляти нову картку.

Як зняти готівку з валютної картки

 • Готівку можна знімати з доларової карти Monobank в банкоматах, які підтримують операції з іноземною валютою. Комісія за зняття грошей з банкомату становить 0,9% від суми для власних коштів і 4% для кредитних операцій.
 • Також можна замовити готівку у касі партнерських банків, таких як A-bank та Universal Bank, а також у деяких відділеннях Укргазбанку (повний перелік відділень можна знайти у службі підтримки банку). Комісія за зняття грошей у касі не стягується.

При отриманні валюти у касі Monobank потрібно виконати такі кроки:

 1. Пред'явити паспорт для ідентифікації.

 2. Пред'явити ідентифікаційний код (ІПН) для додаткової ідентифікації.

 3. Мати доступ до мобільного застосунку Monobank, можливо, для підтвердження операції або отримання повідомлень.

Зауважте, що зняти готівку в іноземній валюті за кордоном можна в будь-якому банкоматі іншої країни, який підтримує операції з валютною карткою Monobank.