Статки Маска 16 серпня

У четвер, 12 серпня, Ілон Маск збагатився на 3,52 мільярда доларів. Станом на 16 серпня він продовжує лідирувати у рейтингу Blloomberg зі статками 195 мільярдів доларів.

Цікаво Конкуренти Tesla: на яких виробників електрокарів варто звернути увагу інвесторам

А от в альтернативному рейтингу від Forbes Ілон Маск поступається одразу двом суперниками – Джеффу Безосу та Бернару Арно. Forbes оцінює статки Маска в 186,8 мільярда доларів.

Що принесло багатство Маску

Статки мільярдерів фактично прив'язані до акцій їхній компаній. Тож часто зміна у рейтингу багатіїв є прямим наслідком падіння чи росту тих чи інших акцій.

Компанія Tesla, засновником якої є Ілон Маск, демонструє хороші результати для своїх інвесторів. За останній місяць вони зросли на 11,25%, за даними Libertex.


Акції Tesla протягом останнього місяця / Графік Libertex

Водночас акції компанії Amazon Джеффа Безоса, який є на другому місці у рейтингу Bloomberg та Forbes, протягом останнього місяця приносили збитки. Вони впали на 7,8%.


Акції Amazon протягом останнього місяця / Графік Libertex

Статки Ілона Маска: коротко

  • У лютому 2020 року Ілон Маск володів 20% акцій Tesla. Вони складають основу його статків. Ще частина лежить у його інші компанії – SpaceX.
  • Попри першість у рейтингах, у 2020 році The Wall Street Journal присвоїв Маску статус "найбіднішого мільярдера планети". У нього було так мало ліквідних грошей, що йому доводилося їх позичати.
  • У лютому 2020 року підприємець був винен банкам Morgan Stanley, Goldman Sachs та Bank of America понад 500 мільйонів доларів.