Укр Рус
27 серпня, 11:46
2

Різкі зміни на ринку нафти: до чого тут Лівія та Близький Схід

Основні тези
  • На ринку нафти відбулася зміна цінової динаміки після зростання цін у попередні торгові сесії, вплив нафти з Близького Сходу та потенційне закриття нафтових родовищ у Лівії.
  • Зростання цін на нафту зумовлене очікуваннями щодо зниження процентних ставок у США, військовими діями в Лівані та ризиком закриття лівійських нафтопроводів.
  • Ціни на нафту: марка Brent зросла до 81,46 долара за барель, американська нафта WTI подешевшала до 77,36 долара за барель.

На ринку нафти зафіксували зміну цінової динаміки після кількох сесій, під час яких сировина дорожчала. На вартість чорного золота впливають новини з Близького Сходу.

Що відбувається на ринку нафти

У вівторок, 27 серпня, зростання цін на нафту призупинилося. Нагадаємо, що за попередні три торгові сесії сировина подорожчала на понад 7%. Цьому сприяли побоювання щодо пропозиції на ринку на тлі страхів навколо розширення конфлікту на Близькому Сході. Ще один серйозний фактор впливу – це Лівія, де потенційно можуть закрити нафтові родовища, згідно з даними Reuters.

Цікаво Банки ще однією країни почали відхиляти перекази до Росії

Додають, що зростання цін на нафту на попередніх трьох сесіях зумовлене очікуваннями щодо довгоочікуваного зниження процентних ставок у США, що може збільшити попит на паливо, військовими діями між Ізраїлем та Хезболлою в Лівані на вихідних, які загрожують ширшим конфліктом на Близькому Сході, перебоями в постачанні з ключового регіону-виробника, а також ризиком закриття лівійських нафтопроводів.

Скільки коштує нафта на ринку

Тож марка нафти Brent з початку торгів 27 серпня зросла в ціні на 3 центи до 81,46 долара за барель. Тоді як американська нафта WTI подешевшала на 6 центів до 77,36 долара за барель. 

Згідно з даними Bloomberg, актуальні ціни на нафту зупинилися на таких рівнях:

  • Ф'ючерси на нафту марки Brent коштують 81,22 долара за барель (- 0,26%)
  • Контракти WTI торгуються за ціною 77,08 долара за барель (- 0,44%).

Особиста фінансова стабільність неможлива без джерела регулярного прибутку чи надійного роботодавця. Саме таким є український Райффайзен Банк. Згідно з рейтингом Forbes, банк входить в топ-25 найкращих роботодавців для ветеранів. До того ж тут завжди відкриті різноманітні вакансії. Знайти ідеальну для себе можна за посиланням.