Сучасний світ пропонує безліч пропозицій для усіх, хто прагне збільшити свій капітал, навчитися ефективно управляти коштами або поглибити знання щодо фінансової грамотності. Цілі можуть бути максимально різними, головне – зробити перший крок. Більше про нові можливості – читайте у матеріалі 24 Каналу.

Зверніть увагу Чого чекати від долара США у 2024 році та який фактор відіграє особливу роль

Чому важливо займатися своїми фінансами

Гроші – це невіддільна частина життя буквального кожного. По суті це інструмент, який дозволяє покривати базові потреби, дбати про себе та своїх рідних, навчатися, подорожувати, розв’язувати проблемні моменти та загалом покращувати рівень власного життя.

Проблема у тому, що в Україні, зокрема, часто відсутнє розуміння, як правильно та ефективно розпоряджатися коштами, планувати бюджет, досягати фінансових цілей тощо. До того ж популярна на Заході культура інвестування лише починає набирати обертів серед українців.

Як збільшити дохід у 2024 році
Нові можливості для кожного у 2024 році / Фото Unsplash

Водночас вміння грамотно та ефективно управляти власними коштами сприяє досягненню відразу кількох цілей: формування правильних фінансових звичок, розуміння пріоритетів, а також це спосіб потурбувати не лише про своє сьогодення, але майбутнє.

Тим паче, що ці уміння корисні для усіх, хто замислюється над покращенням свого рівня прибутку та життя. І не важливо, як довго ви цікавитеся темою фінансів, фінансової грамотності та нових можливостей. Найважливіше – почати!

Як зробити свої перші кроки до фінансового успіху:

 • Проаналізувати свої витрати та доходи;
 • Розпланувати бюджет;
 • Створити фінансову подушку;
 • Створити нові джерела доходу;
 • Сформувати фінансові цілі та пріоритети.

У сучасному світі існує чимало перспективних та цікавих можливостей. Серед них інвестиції та трейдинг.

Де і як отримати нові фінансові знання та уміння

 • Марафон "Сучасна торгова стратегія 999"

Це програма від проєкту Ladies Invest Club в Україні, яка спрямована на те, щоб отримати знання та уміння, які допоможуть трейдерам досягати кращих результатів та уникати мінусів під час торгівлі. Важливо, що програма марафону розрахована як на новачків, так і на досвідчених трейдерів.

Марафон "Сучасна торгова стратегія 999" має 2 головні складові, які допомагають отримувати трейдерам кращий результат:

 • Унікальна торгова стратегія, яка дає до 50% прибутку;
 • Чіткі інструкції для виходу з кризових ситуацій, після яких ви будете знати, як кожну угоду закрити з доходом.

Крім того, учасники марафону зможуть навчитися управляти ризиками та закривати угоди в +, отримають можливість працювати та отримувати дохід буквально з будь-якої точки у світі, отримають стратегію, яку реально опанувати навіть новачкам. Навчання триває протягом трьох тижнів.

Як заробляти більше у 2024 році
Нові можливості для кожного у 2024 році / Фото Unsplash

Раніше учні, які обирали базовий тариф, ніколи не отримували такий бонус. Тож краще не втрачати таку можливість зареєструвавшись на марафон “Сучасна торгова стратегія 999” та зробити крок до кращого майбутнього.

До того ж є можливість використати один із принципів фінансової грамотності, не втративши серйозну знижку, адже ціна марафону у грудні становить 6 550 гривень замість 8 215 грн гривень.

 • Курс "Інвестиції й трейдинг від А до Я"

На жаль, навколо інвестицій та трейдингу існує чимало міфів та упереджень. Водночас саме ці інструменти – один із найкращих варіантів для досягнення фінансових цілей та поглиблення знань про роботу фінансового ринку. Курс “Інвестиції та трейдинг від А до Я” – це ефективний спосіб отримати обов’язкову базу про роботу фінансових ринків, а також:

 • Дізнатися про ключові поняття та стратегії роботи інвесторів та трейдерів;
 • Навчитися аналізувати інструменти та формувати інвестиційний портфель;
 • Використовувати знання на практиці.

Курс триває 7 тижнів в зручному онлайн форматі. Авторкою курсу є Олена Стахова, яка уже понад 15 років працює на фінансовому ринку й вона вклала у курс всю необхідну інформацію для того, щоб з 0 можна було зрозуміти:

 • Як працюють фінансові ринки;
 • І як можна на них заробляти.

Ба більше, реєстрація та купівля курсу “Інвестиції від А до Я” у грудні дозволить отримати унікальний бонус з найнижчою ціною. Вартість курсу складе 7 360 гривень замість 9 200 гривень, а до того ж відкритий доступ до всіх 39 відеоуроків, додаткових матеріалів та конспектів.

Як заробляти більше у 2024 році
Нові можливості для кожного у 2024 році / Фото Unsplash

На цьому подарунки від Ladies Invest Club не закінчуються. По перше, можна пройти навчання з інвестицій та трейдингу зі знижкою. Адже з 11 по 31 грудня відкрили доступ до курсів від Ladies Invest Club за максимально вигідною ціною. Окремо про знижки на курс та марафон розповідали вище, проте є також опція придбати марафон та курс разом зі знижкою 40% – лише 11 100 гривень, хоча попередня ціна становила 17 415 гривень. Скористатися пропозицією можна за лінком.

Тож не втрачайте нових можливостей та максимально вигідних знижок, записуйтеся на навчання вже у цьому році та зробіть важливий крок до збільшення власного доходу у 2024 році.