Шмигаль додав, що Уряд активно працює у цьому напрямку, налагоджуючи співпрацює з партнерами з-за кордону, а також підвищує самодостатність економічної та фінансової систем України, пише 24 канал.

Зверніть увагу Акції Tesla стали доступнішими для інвесторів: що це означає

Нова опція для українців

У Кабміні підкреслили, що у цьому контексті, йдеться про стимули для національної економіки, підтримку для сектору зайнятості, процес пошуку нових інструментів задля посилення надходжень до державного бюджету. Водночас вони прагнуть уникнути збільшення податків.

У сучасних реаліях вкрай важливе значення для фінансування ЗСУ мають військові облігації. З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну вже придбали цінних паперів вартістю понад 100 мільярдів гривень. Це вклад як бізнесу, так і звичайних громадян.

На засіданні Уряду у п'ятницю, 16 вересня, ухвалили рішення про новий варіант придбання військових облігацій. Згідно із затвердженою постановою, кожен громадянин України віком від 18 років зможе купити цінні папери у застосунку Дія, аби підтримати оборонний сектор держави. Для цього потрібно буде виконати наступний алгоритм:

  • заповнити заявку,
  • обрати вид військових облігацій,
  • придбати цінні папери.