Грудень – ідеальний час, щоб почати працювати над фінансовим планом на наступний рік, аби новорічні дзвони стали не лише символічним початком нового етапу, а й своєрідним сигналом для втілення найсміливіших побажань. Тому 24 Канал підготував поради, які допоможуть спланувати бюджет на наступний рік.

Читайте також Накопичити та примножити: у чому найкраще тримати свої заощадження

Почати варто з оцінки стартових позицій

Для початку потрібно підрахувати свій поточний фінансовий баланс, розмір наявних заощаджень, переглянути джерела доходу та основні базові витрати. Це дозволить отримати реалістичну картину того, якими фінансами людина може оперувати у найближчому майбутньому та на середній дистанції.

Слід працювати над фінансовими цілями

Варто категоризувати свої плани на коротко-, середньо- та довгострокові. Бюджет на інвестиції та оновлення автомобіля чи персональної техніки просто не можуть стояти поруч.

Окрім того, постарайтеся розставити пріоритети, як би “боляче” це не було. Ясна річ, що втілення усіх планів є найбільш бажаним розвитком подій, але кожен українець може зустрітися з факторами та обставинами, передбачити які просто неможливо.

Відповідно, якщо випаде потреба відмовитися від однієї вершини заради досягнення іншої, людина повинна не витрачати час на роздуми, а діяти згідно з ретельно розробленим заздалегідь планом.

Визначити сталі категорії витрат

Кожен рік приносить у життя щось нове, але є речі, зокрема витрати, які залишаються незмінними. Їжа, одяг, транспорт, житло, рахунки за “комуналку” та інший сервіс – це те, чого просто не вдасться уникнути.

Саме тому варто встановити чіткі межі витрат та неухильно їх дотримуватися. Якщо все піде вдало і на рахунку стане більше грошей, то це чудова можливість для реінвестицій та ще одного кроку до фінансової свободи. Згодом обов’язково варто потішити себе різноманітними покупками, але фінансові струмочки краще перетворити у стабільну річку.

Варто подумати над розмірами та сферами інвестицій

Інвестиції – шанс на здобуття фінансової свободи, але вони дуже жорстко карають за недисциплінованість та спроби випадково вгадати правильний напрям. Не варто піддаватися на масові істерії, а добре проаналізувати, знаннями у якій сфері володієте, та оцінити її інвестиційну привабливість на певному проміжку часу.

Окрім того, варто пам’ятати, що вміння робити хороші інвестиції – це не дар, а навичка, яка потребує практики та регулярності. Тож потрібно спланувати певний відсоток заощаджень, який можна вкладати у майбутнє, і неухильно дотримуватися плану.

Інвестиції – це про довіру

Заощадження – це вже хороший початок, але самі по собі вони не подарують багато можливостей або часу. Потрібно, щоб гроші працювали на майбутнє, і інвестиції – одна з можливих опцій.

Вкладання грошей з метою отримання прибутку щороку набирає все більше обертів. Це спровоковано переглядом життєвих цінностей та бажанням через фінансову свободу виграти більше життєвого часу, який зазвичай витрачається на роботу.

Оскільки інвестиції – це про перспективу доходу, потрібно обрати платформу, яка довела свою прозорість та надійність для мільйонів користувачів. Libertex від Forex Club представляє багато можливостей для тих, хто лише відкриває життєву сторінку роботи з фінансовими ринками.

Зручний додаток, яким користуються вже мільйони користувачів, дозволяє в будь-який момент слідкувати за контрактами на різницю (CFD), валютами, криптою та іншими інструментами для інвестицій.

До слова, майже 3 мільйони трейдерів та інвесторів обрали Libertex для здобуття додаткового прибутку та фінансової свободи.
Для того, щоб почати інвестувати з Libertex, потрібно виконати кілька простих кроків:

  • Встановити додаток;
  • Відкрити та поповнити рахунок;
  • Проаналізувати ринок;
  • Визначитися з активом та напрямком угоди;
  • Далі залишиться натиснути кнопку "купити", щоб мати можливість заробити на зростанні, або "продати", якщо трейдер прагне отримати дохід від зниження котирувань, а потім закрити угоду.

Користуватися платформою Libertex можна як з комп'ютера, так і з мобільного додатка для iOS та Android, тому єдине, про що слід потурбуватися – це капітал та необхідні знання.