У КоГуана 6,31 мільйона акцій Tesla. Більше лише у засновника компанії Ілона Маска (найбагатшої людини світу) та співзасновника Oracle Ларрі Елісона. КоГуан почав купувати акції компанії у 2019 році, і зараз його частка оцінюється в близько 7 мільярдів доларів.

Цікаво Мільярдери заробили 2,2 трильйона доларів за час пандемії: як долучитися до їхнього успіху

Чому мільярдер купує акції Tesla

Цікаво, що стратегія КоГуана суттєво відрізняється від головного правила, якого вчать всіх інвесторів – "кладіть яйця в різні кошика", тобто диверсифікуйте свої інвестиції. Він натомість радить обрати одну.

Оберіть акції однієї компанії, у цьому випадку, Tesla. Продовжувати подвоювати інвестиції. І, найголовніше, продовжуйте вірити в Ілона Маска,
– порадив трейдер.


КоГуан є відданим прихильником компанії Tesla і його засновника / Фото твітер ArtS3xy

Він додав, що від такої стратегії можна як виграти, так і програти. На щастя, він частіше виграє. Усі гроші, які має мільярдер, він вкладає лише в акції Tesla.

Акції Tesla: останні новини

  • У 2020 році акцій Tesla зросли на понад 700%.
  • Цьогоріч акцій продовжили тренд росту. Ще 1 січня акція коштувала 729 доларів, а 19 листопада – 1 098 доларів, за даними Yahoo!Finance.
  • Tesla навіть потрапила в елітний клуб компаній з ринковою капіталізацією понад 1 трильйон доларів.
  • Щоправда, минулий тиждень був не надто вдалим для компанії. Ілон Маск продав частину своїх акцій, щоб сплатити податки. Це знизило їх вартість на 15,4%.