У Visa відмовились від партнерства з FTX

Видання Reuters зазначає, що відмова Visa від партнерства з FTX передбачає припинення анонсованого у січні випуску дебетових карток для резидентів США.

Читайте також Світ стоїть на порозі глобальної кризи: експерти назвали ключові фактори впливу

Ситуація з FTX викликає жаль. Ми уважно стежимо за розвитком подій,
– прокоментував представник компанії.

Нагадаємо, очікувалося, що користувачі дебитових карток Visa FTX зможуть розраховуватись ними по всьому світу коштом своїх біржових балансів у цифрових валютах. Активи будуть автоматично конвертуватись у необхідну суму у фіаті в момент оплати.

У жовтні платформа повідомила, що платіжну картку поетапно запустять у більш ніж 40 країнах Латинської Америки, Європи та Азії.

Детальніше про це Криптовалютна біржа запускає дебетову картку Visa у 40 країнах

"Слабкі місця" криптоіндустрії

Міністерка фінансів США Джанет Йеллен вважає, що інцидент з FTX показав, що криптовалютна індустрія потребує "дуже ретельного регулювання", передає видання Bloomberg.

Це показує слабкі місця всього сектора,
– наголосила вона.

Також Йеллен додала, що наслідки краху імперії Сема Бенкмана-Фріда могли бути гіршими, якби криптовалютний ринок вже переплітався з традиційною фінансовою системою. "Принаймні він не так глибоко інтегрований з нашим банківським сектором і на цей час не становить більш серйозних загроз фінансовій стабільності" – зазначила очільниця Мінфіну США.