Китайська влада обмежила пересування між провінціями, оскільки спалах коронавірусу на північному заході країни переріс у загальнонаціональну хвилю. За останній тиждень на території материкового Китаю зафіксували понад 150 випадків інфікування, а спеціалісти попереджають, що ситуація може погіршитися.

Варте уваги Фінансова безпека: як захистити свої гроші від потенційних загроз

Китайська компанія втратила мільярди доларів за кілька днів

На цьому фоні акції компанії Haidilao за день впали на 7,5%. Це найнижчий показник з березня 2019 року. Загалом за тиждень активи мережі ресторанів обвалилися на 20%, продемонструвавши найгірший результат в індексі Гонконзької фондової біржі. За три дні ринкова капіталізація Haidilao зменшилася на 4 мільярди доларів.

Аналітикиня Credit Suisse у Гонконзі Вероніка Сонг зазначила, що перспективи відновлення Haidilao залишаються сумнівними, попри те, що компанія, ймовірно, готова закрити більше збиткових точок задля підвищення прибутковості. Експертка також зауважила, що мережа ресторанів відновлюється повільніше, ніж її конкуренти, знизивши цільову ціну акцій компанії на 20% до 25,5 гонконзького долара або 3,28 долара США.

Цільова ціна

Це очікувана ціна акції в майбутньому. За цією ціною власник буде готовий продати певні акції, а інвестор захоче їх купити.

Компаній, які працюють у сфері ресторанного бізнесу, на цьому тижні втрачають позиції на гонконзькому фондовому ринку, зокрема:

  • акції Jiumaojiu International Holdings впали на 5,6%,
  • цінні папери Xiabuxiabu Catering Management China Holdings Co. подешевшали на 5,3%.