Компанія Choice QR з'явилася на ринку лише у 2020 році, яку створили Олексій Ільяш та Володимир Оляницький. Це сталося, коли їхні основні бізнеси стали на паузу через пандемію. Стартап спеціалізується на створені QR-меню для ресторанів.

Варте уваги Мільярдер Джордж Сорос зробив ставку на дві потужні компанії: ціна його вибору

Український стартап залучив мільйонні інвестиції

Українська компанія зуміла залучити 1,5 мільйона євро у вигляді інвестицій. Стартап отримав гроші у рамках інвестиційного seed-раунду. Choice QR фінансово підтримали п'ятірка європейських компаній:

  • чеський венчурний фонд Presto Ventures,
  • британська компанія Seedcamp,
  • інвестиційна компанія Reflex Capital з Чехії,
  • чеський інвестиційний фонд JnT Ventures,
  • венчурна інвестиційна компанія Purple Ventures з Чехії.

Українська компанія почала шукати нових розробників, менеджерів з продажів та інших фахівців, інформує портал DOU. Крім того, у планах – вихід на нові ринки. Стартап має офіси у Києві, Празі та Варшаві. У лютому 2022 року компанія відмовилася від роботи у росії та білорусі, переключившись на розвиток бізнесу в Україні та Європі.

За даними Forbes, у жовтні 2021 року стартап зміг залучити інвестиції у розмірі 400 тисяч євро. Тоді кошти виділила компанія Reflex Capital, які залучили для закріплення ринку у Європі та запуск нової послуги. Тоді як перші інвестиції у Choice QR склали 300 тисяч євро.

Це вас може зацікавити – у Німеччині зробили нову заяву щодо відносин з росією: дивитися відео