Останні зміни на ринку нафти

У середу, 12 квітня, марка нафти Brent завершила торговий день з ціною на рівні 87,33 долара за барель. Сировина виросла в ціні на 1,72 долара або на 2,01%. Це максимальна ціна з кінця січня.

Зверніть уваги Біткойн закріпився вище важливого психологічного рівня: два сценарії розвитку подій

Паралельно американська нафта, яка відома під брендом West Texas Intermediate, торгувалася на рівні 83,26 долара за барель. Від старту торгів сировина подорожчала на 1,73 долара або 2,1%, повідомляє видання Reuters. Ця марка чорного золота досягла найвищого цінового рівня за 5 місяців.

За даними Bloomberg, вартість нафти зупинилася на таких рівнях:

  • Нафта Brent торгувалася на рівні 87,22 долара за барель (+ 1,88%);
  • Барель WTI коштував 83,26 долара за барель (+ 2,12%).

Ключові фактори вплину на ринку

У середньому під час торгової сесії ціни на нафту виросли на понад 2%. Головна причина – це слабші, ніж очікували дані щодо інфляції у першій економіці світу. Йдеться про США. На цьому фоні зросли очікування, що агресивна монетарна політика американського центрального банку підходить до завершення.

Нагадаємо, що на минулому тижні держави-члени ОПЕК+ ухвалили рішення про зменшення обсягів видобування нафти. Загалом йдеться про скорочення на 1,6 мільйона барелів на день до кінця 2023 року. Після цього вартість сировини зросла відразу на 8%.