На сьогодні достатньо вигідними для вкладень (хоча, можливо, поки що і не найбільш) є ф'ючерси на різні напої – каву, какао або навіть кока-колу. Як можна заробити за допомогою цих фінансових інструментів – розповідаємо у новому матеріалі 24 Каналу.

Зверніть увагу Інвестиції з розумом та мінімальним ризиком: чому варто звернути увагу на "нобелівські портфелі"

Рекордне подорожчання

Для прикладу, вартість ф'ючерсів на каву у 2023 році зросла до 2800 доларів за тонну, досягнувши історичного максимуму. Цьому сприяло збільшення попиту та подорожчання добрива.

Якщо говорити про ф'ючерси на какао, що подорожчали торік до рекордних 3500 доларів, то це зростання пояснюють падінням виробництва в Західній Африці, де вирощують дві третини від усіх какао-бобів у світі. За рівнем своєї прибутковості, цей актив у 2023 році випередив американський фондовий Індекс NASDAQ Composite.

На ринку вважають, що подібні активи будуть дорожчати й у 2024 році, що створює непогану можливість для інвесторів монетизувати динаміку ф'ючерсів популярних у всьому світі напоїв. Серед основних причин виділяють такі:

  • Дефіцит кави та какао на ринку, що збільшується;
  • Тоді як попит на вище згадані напої стрімко зростає.

Як заробити на каві та какао з Forex Club
Як використати каву та какао на фінансовому ринку / Фото Unsplash

Не можна не згадати про акції компаній-виробників холодних напоїв. Особливої уваги вартують цінні папери компанії Coca-Cola. Попри те, що ці активи демонстрували змішану динаміку, у 2023 році вони зросли до 64 доларів за акцію, ледь не досягнувши свого історичного максимуму на рівні 66 доларів.

Поштовх для них дав дуже добрий фінансовий звіт корпорації за перший квартал року. Експерти очікують подальшого зростання показників компанії, що сприятиме й підвищенню вартості акцій Coca-Cola у 2024 році.

Як вийти на прибутковий рівень

У сучасному світі інвестування та трейдинг стали важливою частиною життя багатьох людей, оскільки це популярні та ефективні інструменти для покращення фінансового становища.

Ось, наприклад, щоб заробити на зростанні вартості улюблених напоїв, необов'язково бути професійним фінансистом або мати великий капітал. Також не потрібно орендувати, зокрема, склад для зберігання обраного активу. На сьогодні достатньо базових знань та невеликої суми, щоб почати інвестувати у ці активи та отримати можливість заробляти.