Цього тижня Тім Кук отримав від Apple більше ніж 5 мільйонів акцій. Цю інформацію підтверджують документи Комісії цінних паперів та бірж США. Вартість активів становить понад 750 мільйонів доларів.

Цікаво Зміни на валютному ринку: експерти розповіли, що буде далі з доларом та євро

Тім Кук отримав від Apple 5 мільйонів акцій

Генеральний директор отримав цінні папери у рамках свого компенсаційного пакета від 2011 року. Це максимальна кількість акцій, на яку він міг претендувати за успішні результати компанії згідно з цією угодою. Його бонус залежав від показників корпорації на біржі у порівнянні з акціями інших компаній, які входять до індексу S&P 500. Минулого року Кук підписав новий компенсаційний пакет, який буде діяти до 2026 року.

За час керівництва Кука активи Apple виросли в ціні на 1200%. Техгігант також входить до топ-3% компаній з S&P 500 із загальною дохідністю для акціонерів 191,83% протягом останніх трьох років. Корпорація посідає 13 сходинку із 442 компаній. За даними Yahoo! Finance ринкова капіталізація Apple становить 2,4 трильйона доларів. Актуальна вартість акцій компанії коливається на рівні 147,54 долара за кожну.

Актуальна вартість акцій Apple на біржі / Інфографіка Yahoo!Finance