До коли продовжили термін дії

Тож "Ощадбанк" продовжив дію платіжних карток до 31 березня 2024 року.

Читайте також Як легенди зі світу фінансів можуть допомогти заробляти більше

Продовження відбувається автоматично для карток, термін яких закінчується починаючи з лютого 2022 року. Якщо нову картку вже перевипущено, будь ласка, зверніться до відділення "Ощадбанку" для її отримання у зручний для вас час,
– йдеться у заяві банку.

Таким чином карки, у яких закінчився термін придатності, й надалі продовжать працювати. Ними можна буде розраховуватися у торговельно-сервісній мережі, знімати з них готівку в банкоматі та здійснювати інші фінансові операції.

Mastercard розширить можливості поповнення картки на касах

Директор із розвитку комерції Mastercard в Україні Валерій Новіков розповів, що компанія планує розпочати співпрацю з WOG, а ще через декілька днів і з іншою АЗС. Це відбуватиметься з інтеграцією Дії.

Валерій Новіков

Директор із розвитку комерції Mastercard в Україні

Ми не інтегруємо в Дію торговельні точки. Тобто, це не WOG проінтегрувався в Дію, а ми проінтегрували сам сервіс разом із компанією iPay, і станом на сьогодні ми просто підключатимемо нових торгівців, реєструватимемо їх у Національному банку як агентів банку з прийомом готівки для подальшого перерахування.

Українцям будуть доступні дві опції – разове поповнення картки на касі до 5 тисяч гривень та поповнення до 35 тисяч гривень. Зробити це можна у:

  • АЗК "Укрнафта";
  • мережа магазинів "Сім 23";
  • АЗС WOG.