Наразі 34-річна співачка та засновниця брендів Fenty Beauty, Fenty Skin та SavageXFenty володіє статусом наймолодшої мільярдерки у світі, яка створила себе сама.

Варте уваги Tesla втратила лідерство на ринку електрокарів: що сталося й до чого тут Баффет

Успіх Ріанни на бізнес арені

На момент створення цього матеріалу Forbes оцінює капітал зірки у розмірі 1,4 мільярда доларів. Ріанна третій рік поспіль потрапляє до рейтингу найзаможніших жінок США. Вона посідає 21 сходинку та є єдиною мільярдеркою до 40 років.

Найбільше Ріанні приніс саме її бізнес, і лише частина цього капіталу припадає на її музичну та акторську кар'єри. Зокрема, косметична компанія, якою вона володіє разом із французьким гігантом LVMH, у 2020 році принесла дохід у розмірі 550 мільйонів доларів. Додамо, що очільником та власником компанії LVMH є Бернар Арно – друга найбагатша людина світу. Його капітал Forbes оцінює у 143,9 мільярда доларів.

Крім того, у березні стало відомо, що компанія Savage X Fenty lingerie працює з консультантами над IPO (первинне розміщення акцій на біржі). Потенційно бренд можуть оцінити у 3 мільярди доларів. Ріанні належить 30% цього підприємства.яке потенційно може бути оцінене в 3 мільярди доларів.

Актуально – які країни і як будуть допомагати відбудовувати Україну: дивитися відео