Райффайзен Банк створює безпечні та зручні умови праці для своїх працівників у нинішніх умовах: зокрема, відкриває перші в Україні підземні відділення, розповідає 24 Канал. Зокрема, лише протягом останніх двох років банк підвищив заробітні плати своїм співробітникам у середньому на 30%.
Читайте також: Третє підземне відділення Райфу: в якому місті клієнти тепер мають нові можливості
Водночас Райф активно працює над забезпеченням гендерного балансу в компанії та усуненням гендерної нерівності в оплаті праці. Наразі жінки займають 52% керівних посад, а чоловіки – 48%.
У нашому банку ми щиро цінуємо кожного співробітника і прагнемо зробити його досягнення помітними не лише всередині команди, а й за її межами. Визнання є важливою частиною нашої культури, і ми робимо все можливе, щоб кожен відчував себе важливим і почутим.
Директор із персоналу Райффайзен Банку Віктор Марченко / Фото Райффайзен Банку
Райффайзен Банк реалізує різноманітні програми для підтримки добробуту працівників, зокрема:
- організацію колективних відпочинків;
- свят;
- культурних подій;
- спортивних змагань.
Крім того, проводяться лекції психологів та нутриціологів, а також індивідуальні консультації з різнопрофільними фахівцями.
Підтримка мобілізованих та ветеранів
У Райффайзен Банку зараз працює близько 5 300 співробітників, 70% з яких – жінки. Водночас 225 працівників служать у ЗСУ, а 25 ветеранів вже повернулися до роботи.
Райффайзен Банк вже виплатив мобілізованим працівникам понад 210 мільйонів гривень середніх заробітних плат.
Райф створив власний фонд підтримки на амуніцію, допомогу сімʼям та реабілітацію мобілізованих працівників та ветеранів. А для співробітників, які отримали поранення, передбачена фінансова підтримка та допомога в організації лікування.
Райф підтримує мобілізованих та ветеранів / Фото Райффайзен Банку
Щобільше, у банку працює Veteran Officer, який допомагає ветеранам у різноманітних питаннях та консультує керівників, до яких вони повертаються. За необхідності банк проводить перекваліфікацію співробітників, а також залучає ветеранів із ринку праці.
Райффайзен Банк пропонує ветеранам розширену програму медичного страхування з підвищеними лімітами на реабілітацію та стоматологічні послуги, а також консультації психолога.
Зустріч із ветеранами / Фото Райффайзен Банку
Окрім того, Райф організовує щоквартальні зустрічі з ветеранами. Також співробітники компанії вшановують загиблих колег та проводять щорічний благодійний пробіг для допомоги їхнім родинам.
Благодійний пробіг до Дня захисників України / Фото Райффайзен Банку
Можливості для працівників: часткова зайнятість у відділеннях банків
Райффайзен Банк пропонує унікальну можливість працевлаштування в банківському секторі через часткову зайнятість у відділеннях. Це ідеально підходить для тих, хто може працювати лише 4 або 6 годин на день.
Райф офіційно працевлаштовує своїх співробітників та надає їм медичне страхування, оплачувані відпустки та лікарняні. Нові співробітники проходять навчання та отримують наставника, який підтримує їх на етапі адаптації.
Такий гнучкий графік роботи дозволяє працювати відповідно до можливостей та потреб людини. Тому часткова зайнятість у відділеннях банку може бути актуальною для:
- студентів 3, 4 або 5 курсів, які прагнуть здобути практичний досвід та поєднувати роботу з навчанням;
- батьків, що хочуть знайти баланс між кар'єрою та родинними обов'язками;
- тих, хто шукає баланс між роботою та особистим життям;
- людей старшого віку, які бажають залишатися активними та соціально залученими.
Працівники з частковою зайнятістю у банку виконують такі обов’язки, як: зустріч клієнтів, обслуговування фізичних осіб і продаж банківських продуктів. Важливо, щоб вони вільно володіли українською діловою мовою, мали відмінні комунікативні навички, вміли вести переговори та були готові освоювати нові знання в банківській сфері.
Підтримка здоров’я, якості життя та професійних навичок працівників
У Райффайзен Банку діє програма Wellbeing, що сприяє підтримці здоровʼя та покращенню якості життя і професійних навичок не лише співробітників компанії, але й членів їхніх родин.
Зокрема, співробітники компанії можуть скористатися програмою підтримки від Платформи корпоративного добробуту "Розумію". Вона допомагає розвʼязувати різноманітні особисті питання та охоплює консультації з психологом, поради щодо здорового способу життя та юридичні консультації. Усі охочі працівники беруть участь у програмі на добровільній основі, також гарантована повна конфіденційність.
А для того, щоб підтримувати належний стан фізичного здоров'я співробітників, Райффайзен Банк пропонує програму медичного страхування. Щобільше, в офісі банку можна відвідати експрес-масажі для покращення самопочуття.
Експрес-масаж в офісі Райфу / Фото Райффайзен Банку
На додаток, Райффайзен Банк надає можливість працівникам придбати абонемент до спортзалу за корпоративним тарифом, а також створює власні спортивні спільноти, до яких можуть долучитися усі співробітники.
Райффайзен Банк мотивує працівників займатися спортом / Фото Райффайзен Банку
Велика увага також приділяється професійному розвитку та розширенню навичок працівників. Так, у Райфі створили AI-комʼюніті, де регулярно проводяться різноманітні навчання. Зокрема, співробітники вивчають, як полегшити роботу в таких програмах, як Teams, Outlook, Excel та PowerPoint. А це, своєю чергою, допомагає швидше та ефективніше виконувати повсякденні завдання.
Окрім того, на цифровій платформі Райффайзен Банку доступні понад 1 000 курсів, що сприяють розвитку не лише особистих, але й професійних навичок працівників.
Саме завдяки такому системному підходу та турботі про працівників видання NV та міжнародна компанія Odgers Berndtson відзначили Райффайзен Банк як найкращого роботодавця України одразу у трьох номінаціях:
- підтримка ветеранів і їхніх родин;
- підтримка добробуту співробітників;
- матеріальна та нематеріальна мотивація персоналу.
Райф продовжує піклуватися про своїх співробітників, адже кожен із них має значення.