Які 100 доларів не приймають банки та обмінники
- Національний банк України повідомив, що всі долари, випущені з 1914 року, є дійсними, включно з банкнотами номіналом 100 доларів.
- Банки можуть відмовлятися від обміну значно зношених або фальшивих купюр доларів.
Банкноти номіналом 100 доларів перевипускали декілька разів. Це означає, що і роки випуску, і дизайн цих купюр різняться. Тож, періодично виникають питання щодо того, які 100 доларів приймають для обміну, а які – ні.
Які 100 доларів приймають для обміну, а які – ні
Національний банк України чітко роз'яснив, які долари обов'язково мають приймати банки та обмінники, а які – ні. Зокрема, йдеться про купюри номіналом 100 доларів. Про це пише 24 Канал з посиланням на НБУ.
Варте уваги Заощадження росіян обвалилися до історичного мінімуму
У Нацбанку наголосили, що всі долари, які були випущені з 1914 року є дійсними. Це стосується й банкнот номіналом 100 доларів. Рік їхнього випуску та дизайн, який неодноразово змінювали, не впливають на ситуацію. Нагадаємо, купюру в 100 доларів нового зразка ввели в обіг в 2013 році.
Особиста фінансова стабільність неможлива без джерела регулярного доходу чи надійного роботодавця. Саме таким є український Райффайзен Банк. Згідно з рейтингом Forbes, банк входить в топ-25 найкращих роботодавців для ветеранів. До того ж тут завжди відкриті різноманітні вакансії. Знайти ідеальну для себе можна за посиланням.
Водночас банки мають право відмовлятися проводити операції з деякими доларами. Йдеться про купюри доларів з такими ознаками:
- Значно зношені/ або пошкоджені банкноти. Нагадаємо, що НБУ скасував термін "незначно зношені банкноти іноземних валют";
- Фальшиві долари.