Водночас попри загальний спад на ринку праці, є низка професій, представники яких можуть непогано заробляти навіть у складні часи. Більше про це – читайте у матеріалі 24 каналу.

Варте уваги Інвестиції у сучасних реаліях: актуальні поради та підказки від експерта

Що відбувається на ринку праці

На фоні скорочення виробництва та зниження ефективності бізнесу безробіття в Україні, за даними НБУ, перевищило позначку у 35%. У прифронтових регіонах багато людей втратили роботу. Тоді як ті, хто зберіг робоче місце, зіткнулися з істотним зниженням доходів.

За прогнозами Нацбанку, номінальні зарплати українців цього року скоротяться на 12%, а у реальному вимірі – на 27%. При цьому найбільше падіння рівня зарплат спостерігалось у приватному секторі – темпи падіння складали від 25% до 50%, якщо порівнювати з довоєнним часом.

Ажіотаж у сфері IT

На тлі всього, що відбувається, багато професій перестали приваблювати українців. Тоді як популярність деяких – сильно зросла. Насамперед це стосується роботи в IT-секторі.

У 2022 році фахівець-початківець у цій сфері міг претендувати на зарплату до 1200 доларів на місяць, а досвідчений програміст – на суму до 7000 доларів. При цьому доходи IT-фахівців постійно зростають, попри геополітичну напруженість та падіння економіки.

Трейдинг – перспективна сфера навіть під час кризи / Фото Pexels

Цей сектор привертає увагу людей не лише через високу зарплатню, яку можна отримувати у валюті. Ще кілька факторів відіграють важливу роль:

  • можливість працювати віддалено;
  • вільний графік,
  • цікаві завдання.

Тому попит на професії із сектору IT дуже високий, хоча, звичайно, далеко не всі можуть знайти себе там.

Гідна альтернатива

Добре заробляти та самостійно створювати графік роботи можуть не лише програмісти. Така можливість є й у трейдерів – спеціалістів, які займаються інвестуванням та торгівлею на фінансовому ринку.

Щоб стати трейдером, не обов'язково мати великий капітал або вищу освіту у сфері фінансів. Набагато важливіше правильно обрати компанію та торгову платформу, які дадуть змогу отримати доступ до найперспективніших фінансових інструментів та монетизувати цей процес на свою користь.

Однією з компаній, які пропонують таку опцію, є Forex Club Libertex. Ця фірма з 1997 року допомагає інвесторам з різних країн працювати з фінансовими активами та отримувати прибуток. Стати трейдером і вийти у плюс у фінансовому плані просто. Достатньо виконати наступний алгоритм дій:

  • відкрити та поповнити рахунок у торговій платформі Libertex,
  • обрати фінансовий інструмент з більше ніж 300 активів, представлених на платформі.

Трейдинг – перспективна сфера навіть під час кризи / Фото Pexels

Після цього потрібно лише визначитися із сумою інвестиційної угоди та її напрямком. Зробити це можна, натиснути кнопку “купити”, щоб інвестувати у зростання активу, або “продати”, якщо інвестор прагне монетизувати зниження його вартості. Після здійснення угоди залишиться тільки дочекатися отримання прибутку, і в один клац закрити її.

Корисні та додаткові опції

Розібратися в особливостях професії трейдера та навчитися правильно здійснювати угоди можна, пройшовши безплатний навчальний відеокурс, вбудований у платформу Libertex. Тоді як отримати практичний досвід без ризику втрати коштів допоможе деморахунок з віртуальними 50 тисячами доларів. Після навчання можливо всього за один крок перейти на реальний рахунок.

Цікаво Теорія поколінь у дії: як інвестують зумери, міленіали, покоління X і бебі-бумери

Вже понад 2,9 мільйона початківців та досвідчених інвесторів із різних країн світу обрали саме Libertex для отримання прибутку. Кожен з них може самостійно планувати свій робочий день та працювати повністю віддалено – адже всі угоди в Libertex можна укладати в режимі онлайн.

Трейдинг – перспективна сфера навіть під час кризи / Фото Pexels

Трейдинг – це не менш перспективний сектор, ніж сфера IT у фінансовому плані. Адже сьогодні кожен українець може почати інвестувати та отримувати дохід від угод з найперспективнішими активами:

  • акціями,
  • фондовими індексами,
  • металами,
  • сировиною,
  • криптовалютами.

Тож очевидно, що сьогодні абсолютно реально планувати свій робочий день та фінанси самостійно. Залиште заявку на безплатну консультацію та почніть свій шлях до фінансової незалежності разом з Libertex.