Торгові мережі видаватимуть готівку за картками Простір

Державний Ощадбанк додав можливість отримання готівки за картками національної платіжної системи "Простір" у своїй еквайринговій мережі. Таким чином, держбанк збільшив мережу покриття цієї послуги до 100%.

Читайте також Неочікувана динаміка біткойна: чи має монета потенціал злетіти вище психологічного рівня

На початку жовтня один з найбільших банків України – Ощадбанк – у власній еквайринговій мережі забезпечив здійснення операції з видачі готівки для карток Простір під час оплат за товар або послугу на касі торговельних мереж,
– йдеться у повідомленні НБУ.

Раніше свої платіжні термінали для таких операцій налаштували Райффайзен Банк, ПриватБанк, банк Південний, Альфа-Банк Україна та банк Восток.

Зазначається, що максимальний ліміт за операціями — 6 тисяч гривень. Зазначається, що за останні місяці середня сума видавання готівки на касах становить 1,7 мільярда гривень на місяць.

Також в НБУ зазначили, що банки, платіжні системи та торговельні мережі активно підтримали цю ініціативу. Загалом протягом останніх місяців у середньому сума карткових операцій з видачі готівки на касі становить близько 1,7 мільярдів гривень на місяць.