Обсяги інвестицій у цифрові активи зросли до 117 мільйонів доларів. Це найкращий показник з липня 2022 року, інформує компанія CoinShare.

Зверніть увагу Неоднозначні звіти потужних інвестиційних банків США: реакція ринку та нові можливості

Інвестори більш активно вкладають кошти у криптовалюти

Варто виділити, що 116 мільйонів із вище згаданої суми вклали у флагмана ринку криптовалют – біткойн. Завдяки цьому цифрова монета зафіксувала чи не найпотужнішу динаміку протягом січня майже за 10 років.

Всього тиждень до цього фінансові вливання у криптопродукти оцінювали у 36 мільйонів доларів. Тут виокремлюють два моменти:

  • 68% цих інвестицій були короткостроковими;
  • Також кошти вкладали у продукти, які монетизують знецінення базового активу.

Нову хвилю активності інвесторів спровокувало зростання вартості біткойна з початку січня 2023 року. Для прикладу, за два тижні першого місяця року цифрова монета подорожчала на 28%. Таким чином, криптовалюта продемонструвала один із найкращих результатів з 2020 року. Через кілька днів на ринку зафіксували різкі коливання вартості біткойна. Йдеться про такі зміни:

  • Всього за півтори години ціна монети впала більше, ніж на 1000 доларів;
  • За дві години до цього криптовалюта досягла найкращого результату за 4 місяці – 21 550 доларів за біткойн.

Загалом за перший місяць року біткойн подорожчав приблизно на 40%. Відтак монета на шляху до найкращого результату за січень з 2013 року. На момент створення цього матеріалу, ціна біткойна коливається на рівні 23 161 долара за монету.

Ринкова капіталізація цифрової монети становить 446,40 мільярда доларів, згідно з даними CoinDesk. Водночас загальну капіталізацію ринку криптовалют оцінюють в 1,05 трильйона доларів, інформує CoinMarketCap.