Які долари вважають "старими" та чи безпечно їх зберігати
- В Україні "старими" вважають долари, випущені до 1996 року, через зміни в дизайні та додавання нових елементів захисту після цього року.
- Банкам та обмінникам може бути складно відрізнити справжні старі долари від фальшивих, але Національний банк України підтверджує дійсність усіх купюр, випущених з 1914 року.
- Дійсність доларів не залежить від номіналу або року випуску, а всі банкноти, які перебувають у належному стані, повинні прийматися для обміну.
- Банкноти не повинні бути сильно зношеними або пошкодженими, і їх справжність можна перевірити в домашніх умовах.
Долар США має довгу історію та пройшов через численні зміни. Через це під час обміну можуть виникати питання щодо дійсності тих чи інших банкнот.
Які долари вважають "старими"
В Україні до "старих" доларів відносять купюри, яку були випущені у 1996 році. Ці банкноти виділяють в окрему категорію через те, що після вище згаданого року США почали додавати все нові й нові елементи захисту. Ще один фактор – це оновлений дизайн банкнот американської валюти.
Варте уваги Дональд Трамп вважає, що "долар в облозі" та готується його захищати
У зв'язку з цим банкам та обмінникам може бути складно відрізнити справжні долари від фальшивих. Проте Національний банк України заявив, що усі купюри іноземної валюти є дійсними. Йдеться про банкноти, які були випущені з 1914 року.
Дійсність доларів абсолютно не залежить від номіналу банкноту та року випуску. Тож усі купюри, які у належному стані, повинні приймати для проведення операцій з обміну. Банкноти мають не бути сильні зношені або пошкоджені, а також справжніми. Нагадаємо, що перевірити долари на справжність може кожен у домашніх умовах. Про головні правила можна прочитати тут.
Твоя кар’єра має значення! Почни її там, де про тебе дбатимуть. Райффайзен Банк – це компанія, яка поважає та підтримує ветеранів, надає підтримку демобілізованим колегам та запрошує колишніх учасників бойових на роботу. До того ж роботодавець запровадив посаду офіцера з питань ветеранів, який опікується потребами захисників і захисниць. Дізнатися більше можна за посиланням.