Росіянам обмежують рахунки

Банк Revolut є основним банком, яким користуються росіяни та білоруси, які виїхали у Європу. Нещодавно вони почали скаржитися на складнощі, які виникають у роботі з банком, пов'язані з їхнім громадянством – передають пропагандистські ЗМІ.

Читайте також США посилюють тиск на ринок криптовалют: як це може змінити галузь

Фінансова установа посилила вимоги до документів, що підтверджують право жити в Європі, та труднощі з отриманням ВНП чи довгострокових віз саме для резидентів цих двох країн. Через це у частини з них виникли проблеми.

Представник банку Revolut Педді Кроул пояснив, що вони мають надати один із двох документів, які дозволяють їм залишатися в Євросоюзі понад 180 днів:

  • продовжений ВНП;
  • робочу візу.

Обмеження проти Росії працюють

  • Очільник Офісу Президента України розповів, що санкційні обмеження проти Росії працюють.
  • З огляду на останні оцінки від Центрального банку держави-агресорки, профіцит поточного рахунку за перші 5 місяців 2023 року становить 23 мільярди доларів. Порівняно з аналогічним періодом роком раніше, цей показник впав на 82%.
  • Він додав, що минулого року минулого року Росія неабияк виграла від високих цін на енергоносії, а також завдяки тривалому процесу запровадження санкцій проти енергетичного сектору.